Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Aspirujemy do nagrody Mikołaja w tej lidze - komentarze po meczu Impel Wrocław - Budowlani Łódź

Impel Wrocław pokonał po tie-breaku drużynę Budowlanych Łódź. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, a publiczności we Wrocławiu na pewno mógł się podobać.
Artur Długosz
Artur Długosz

Sylwia Pycia (kapitan Bodowlanych Łódź): - Gratuluję drużynie z Wrocławia zwycięstwa. Nam udało się zdobyć jeden punkt. To zawsze coś i trzeba się z tego cieszyć. Przed meczem oba zespoły były w ciężkiej sytuacji. Każdy do spotkania podchodził bardzo zmobilizowany. Przygotowaliśmy się na mocną walkę i w rzeczywistości tak było. Mecz pokazał, że obu drużynom bardzo zależało na wygranej. Spotkanie było bardzo wyrównane. Ostatecznie zwyciężył Impel Wrocław. Mam nadzieję, że dla nas będzie to jakiś krok do przodu i będzie już coraz lepiej.

Maciej Kosmol (trener Budowlanych Łódź): - Gratuluję drużynie z Wrocławia wygranej. Nam się udało zdobyć jeden punkt. Tak naprawdę na razie aspirujemy do nagrody Mikołaja w tej lidze, bo rozdajemy punkty jak w pierwszym secie. Po raz kolejny nam się to zdarzyło. Na pewno cieszę się, że drużyna po tym pierwszym secie, gdzie przegrała i następnym, który w zasadzie oddaliśmy bez walki, podniosła się, wróciła do gry i była równorzędnym rywalem. Niestety takie sety jak ten pierwszy przydarzają nam się w każdym meczu. To zaważyło na tym, że przegrywamy na razie wszystkie spotkania. Niestety nie mamy dobrych wieści jeśli chodzi o nasz atak. To jest nasza największa bolączka, bo wszystkie pozostały elementy w niedzielnym meczu fajnie wykonywaliśmy. Bez skutecznego ataku nie damy rady grać. Nad tym musimy dużo popracować. Mam nadzieję, że dziewczyny po tej fajnej walce, którą podjęły, poczują że można grać lepiej i realizować pewne rzeczy, co w kolejnych spotkaniach przyniesie nam większą zdobycz punktową.

Vesna Djurisić (kapitan Impela Wrocław): - Jestem bardzo zadowolona ze zwycięstwa. To pierwsza wygrana w tym sezonie. Wiedziałyśmy, że to będzie dla nas bardzo trudne spotkanie - zwłaszcza po dwóch pierwszych porażkach. Wierzyliśmy w to, że dzisiejszego wieczoru będzie już lepiej niż w poprzednich meczach. Chciałabym pogratulować też drużynie z Łodzi. Walczyły z nami niesamowicie. Mam nadzieję, że kibicom na trybunach się podobało. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będziemy walczyć takim zaangażowaniem.

Rafał Błaszczyk (trener Impela Wrocław): - Gratuluję postawy drużynie z Łodzi i jednocześnie dziękuję za gratulacje. Myślę, że to był dobry mecz. Mógł się podobać kibicom, było dużo akcji i walki. Nikt nie chciał nic oddać za darmo. Dla nas oczywiście ważne jest zwycięstwo. Chciałem podziękować i pogratulować mojemu zespołowi. Byliśmy w trudnej sytuacji, bo ten początek nasz nie był zbyt udany. Ten mecz jawił się jako kolejna trudna przeszkoda dla nas. Myślę, że stopniowo czynimy pewne postępy. Musieliśmy sięgnąć do korzeni, ale powinien to być taki dobry bodziec dla nas do tego, żeby z jeszcze większą wiarą i zaciętością poprawiać te elementy, które mamy do poprawy. Pracy mamy naprawdę dużo. Myślę, że to będzie dobry impuls dla wszystkich dziewczyn, aby jeszcze z większą determinacją po pierwsze pracować na treningach, po drugie grać w kolejnych meczach. Gratuluję Vesnie wyróżnienia i myślę, że była to nagroda zasłużona.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×