Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Katarzyna Bryda zrezygnowała z gry w drużynie Budowlanych Łódź

Katarzyna Bryda była siatkarką Budowlanych Łódź od 2009 roku. W ostatnich dniach zakończyła współpracę z łódzkim klubem.
Agnieszka Rutkowska
Agnieszka Rutkowska

Katarzyna Bryda trafiła do drużyny Budowlanych Łódź prosto z SMS PZPS Sosnowiec. Od 2009 roku grała na pozycji przyjmującej broniąc barw łódzkiej drużyny. - Kasia postanowiła zrezygnować z gry w naszym zespole z przyczyn osobistych. Umowę rozwiązaliśmy za porozumieniem stron. Liczymy na to, że gdy poukłada swoje sprawy prywatne, wróci do gry w naszym klubie - poinformował prezes Marcin Chudzik.

Za pośrednictwem oficjalnej strony klubu Bryda przekazała kilka słów skierowanych głównie do kibiców. - Kiedy w 2009 roku prezes Marcin Chudzik zaproponował mi grę w Organice Budowlani Łódź, nie spodziewałam się, że poznam tutaj tak wspaniałych ludzi, i że razem stworzymy coś wyjątkowego. Udało się, jako beniaminek zdobyłyśmy Puchar Polski i zakończyłyśmy sezon na 4. miejscu. Następne dwa sezony nie były już tak owocne w sukcesy, ale kibice zawsze w nas wierzyli i dopingowali do dalszej walki. Jednak wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć. Wierzcie mi, że z bólem serca i nie bez walki opuszczam KSB. Choć jestem w Łodzi cztery lata, to czuję się mocno związana z tym miejscem, a to za sprawą miłej atmosfery i najlepszych łódzkich kibiców. Ze swojej strony pragnę podziękować zawodniczkom, całemu sztabowi szkoleniowemu, prezesowi, sponsorom, działaczom klubu, dziennikarzom oraz klubowi kibica, który przeżywa każdy mecz i zawsze jest ze swoją ukochaną drużyną - wyjaśnia siatkarka.

Katarzyna Bryda (pierwsza od prawej) była zawodniczką Budowlanych Łódź od 2009 roku Katarzyna Bryda (pierwsza od prawej) była zawodniczką Budowlanych Łódź od 2009 roku
20 marca o godzinie 18:00 w Atlas Arenie Budowlani Łódź zmierzą się z drużyną BKS Aluprof Bielsko-Biała. Będzie to trzeci mecz fazy play off, którego stawką jest dalsza walka o strefę medalową.

Łodzianki przegrały dwa mecze z BKS-em Aluprofem. Najbliższy pojedynek jest dla nich ostatnią szansą na przedłużenie walki. Odejście Katarzyny Brydy w takim momencie z pewnością nie napawa optymizmem.

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
budowlanilodz.pl

Komentarze (2):

 • Krosno Zgłoś komentarz
  Są rzeczy ważne i ważniejsze. Załóżmy, masz problemy w rodzinie i nie możesz się skupić na grze ale mimo to grasz. Jaki jest efekt? Marny. Ani klub, ani ona nie mieli by pożytku z jej
  Czytaj całość
  gry. I to jest właśnie klasa, gdy oddaje swoje miejsce innej zawodniczce wiedząc że sama sobie nie da rady.
  • Miss Gomez Zgłoś komentarz
   W takim momencie? Gratulacje, z klasą.
   Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
   ×
   Sport na ×