Kokpit Kibice

Asseco Resovia, Marcin Prus i Waldemar Wspaniały zwycięzcami Ligi Typerów PlusLigi SportoweFakty.pl!

Sezon zasadniczy PlusLigi w 2014 roku już za nami. Jak poszło obstawiającym wyniki w Lidze Typerów PlusLigi SportoweFakty.pl?
Dominika Pawlik
Dominika Pawlik

Ostatnia kolejka okazała się stosunkowo łatwa do typowania, bowiem wszyscy wskazali zwycięzców w pięciu spotkaniach, uzyskując od sześciu do ośmiu punktów. Najlepsze rezultaty osiągnęli Łukasz Perłowski (Asseco Resovia Rzeszów), Waldemar Wspaniały oraz Ireneusz Mazur.

Zakończyła się faza zasadnicza w PlusLidze, tym samym końca dobiegły również rozgrywki Ligi Typerów. Miło nam poinformować, że po jedenastu odsłonach i 65 meczach najlepsi okazali się: siatkarze Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Prus oraz Waldemar Wspaniały. Na drugim stopniu podium uplasował się Jakub Bednaruk, a na trzeciej pozycji sklasyfikowaliśmy zawodników PGE Skry Bełchatów. Niewiele zabrakło Ireneuszowi Mazurowi, by dogonić resztę stawki.

Nie należy jednak zapominać o tym, że trener AZS Politechniki Warszawskiej w każdej kolejce typował wynik 3:0 dla swoich podopiecznych. Gdyby (teoretycznie) mecze z udziałem stołecznego klubu nie liczyły się do klasyfikacji, Jakub Bednaruk zostałby zwycięzcą Ligi Typerów.

Wszystkim typującym serdecznie dziękujemy za udział w Lidze Typerów PlusLigi SportoweFakty.pl i gratulujemy znakomitych wyników! 

Końcowa tabela Ligi Typerów PlusLigi po jedenastu odsłonach:

Miejsce Osoba typująca Resovia - Czarni Transfer - Lotos PGE Skra - Effector AZS PW - BBTS ZAKSA - AZS Olsztyn JW - AZS Cz-wa Łącznie w XI odsłonie Łącznie po jedenastu odsłonach
1. Asseco Resovia Rzeszów 2 2 0 1 1 2 8 66
1. Marcin Prus 2 1 0 1 1 2 7 66
1. Waldemar Wspaniały 2 1 0 2 2 1 8 66
2. Jakub Bednaruk 1 2 0 1 1 1 6 64
3. PGE Skra Bełchatów 1 2 0 1 1 1 6 63
4. Ireneusz Mazur 2 2 0 2 1 1 8 60


* 2 punkty za dokładne wytypowanie wyniku, 1 punkt za trafienie zwycięzcy spotkania

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Opracowali: Tomasz Rosiński oraz Dominika Pawlik.

Czy w przyszłym sezonie Liga Typerów SF.pl powinna...

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×