Liga Narodów. Tak trzeba grać! Znakomita obrona Stenzel i kontratak Polek WIDEO]

W końcu mogliśmy się cieszyć z kolejnej wygranej Polek. Ekipa Biało-Czerwonych pokonała w niedzielę w trzech setach Tajlandię, odnosząc tym samym czwarte zwycięstwo w Lidze Narodów.

Małgorzata Boluk
Maria Stenzel w akcji Twitter / Volleyball World / Maria Stenzel w akcji
W niedzielę doszło do upragnionego przełamania siatkarek Jacka Nawrockiego. Polki tym razem nie zawiodły i wygrały w trzech setach z Tajlandią, która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Lidze Narodów. Polki znajdują się na jedenastej pozycji.

Na twitterowym koncie Volleyball World udostępniono krótkie wideo z ostatniego meczu naszych siatkarek. "Wielka energia po obu stronach siatki w rywalizacji Polek z Tajlandią" - czytamy w komentarzu.

Kolejnym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będą niżej notowane, ale nieprzewidywalne Niemki. Nasze zachodnie sąsiadki odniosły w Rimini jak dotąd trzy zwycięstwa. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 15:00.

---> Liga Narodów: Amerykanki uciekły całej stawce. Doszło do dreszczowca