ME siatkarzy. To był ogień. Michał Kubiak w swoim żywiole [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / CEV EuroVolley / Michał Kubiak w akcji
Twitter / CEV EuroVolley / Michał Kubiak w akcji
zdjęcie autora artykułu

Reprezentacja Polski w 1/4 finału rozbiła Rosję (3:0) i w świetnym stylu awansowała do strefy medalowej ME siatkarzy. W hitowym starciu efektownych zagrań i ataków nie brakowało.

Ekipa Biało-Czerwonych nie zawiodła i mecz z aktualnym wicemistrzem olimpijskim zamknęła w trzech setach. Polska zagrała w Ergo Arenie wręcz koncertowo, a w pierwszym secie upokorzyła Rosję, wygrywając tę partię do czternastu.

Reprezentacja Polski do wygranej potrzebowała raptem 84 minut. Do triumfu poprowadził nas duet Wilfredo Leon - Bartosz Kurek. Swoją cegiełkę do zwycięstwa dołożył także charakterny Michał Kubiak.

Na twitterowym koncie CEV European Volleyball udostępniono krótkie wideo z ostatniego starcia z udziałem Polaków. Kamery zarejestrowały bardzo długą wymianę, którą zakończył kapitan naszej kadry.

Siatkarze Vitala Heynena o przepustkę do gry o złoto zawalczą ze zwycięzcą pary Czechy - Słowenia. Kolejne spotkanie z udziałem Polaków odbędzie się w najbliższą sobotę (18 września).

---> Polska - Rosja. Koncert gry Biało-Czerwonych! Jesteśmy w strefie medalowej ---> ME siatkarzy. Trener rosyjskich siatkarzy zaskoczył po meczu

ZOBACZ WIDEO: Kamil Semeniuk wprost o presji na mistrzostwach Europy. "Każdy medal będzie fajny. Czekamy na kolejnego rywala"

Źródło artykułu: