Nie zawsze zgadzamy się z komisarzem! Szóstka 7. kolejki Tauron Ligi

Chyba jeszcze nigdy tak bardzo nasze redakcyjne wybory nie mijały się z wyborem najbardziej wartościowych zawodniczek wg komisarzy poszczególnych spotkań. Znalazło się też miejsce dla jednej siatkarki, która schodziła z parkietu pokonana.

Piotr Woźniak
Piotr Woźniak

Rozgrywająca: Anna Kaczmar (#VolleyWrocław) [1]*

Doświadczona rozgrywająca ekipy z Dolnego Śląska zmieniła Adriannę Szady w trzecim secie i kiedy to ona dyrygowała grą wrocławianek, znacznie lepiej zaczęła poczynać sobie na prawym skrzydle Aleksandra Gromadowska. Wykorzystała potencjał zespołu w 200 procentach uruchamiając również Murek i Kossanyiovą, a #VolleyWrocław zapisał na swoim koncie arcyważne dwa punkty do ligowej tabeli.

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Najlepszą zawodniczką 7. kolejki Tauron Ligi była:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
  Nie będę komentował tej szóstki, skoro w ogóle w meczu Grot Budowlanych Łódź z bielszczankami nie zagrała, niestety, moja ulubiona siatkarka, Zuzanna Górecka! Aż do dziś boli mnie
  Czytaj całość
  to, że Zuza nie zagrała w wczorajszym meczu, z powodu bolących pleców, co ja akurat rozumiem! Mam za złe redakcji, a nawet trenerowi, że nie informują o absencji Zuzanny przed meczem; wnerwia mnie to, że o tym dowiaduję się po meczu! Ja też chcę wiedzieć, co się dzieje z moją ulubioną (wręcz ukochaną) siatkarką! Dopiero będę komentować "szóstki" najbliższych kolejek Tauron Ligi 2021/2022, jak Zuza Górecka wystąpi w barwach łodzianek i pokaże swoje siatkarskie umiejętności, który wręcz "delektuję się", jak zawsze! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się, Zuzanno Górecka!
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
   Fajnie, że w "szóstce" marzeń 7. kolejki Tauron Ligi 2021/2022 jest nasza cudowna libero Legionovii Legionowo! Gratulacje!