PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:14, 25:19) Olsztynianie kończą skutecznym blokiem!
Skomentuj 0
Dziękujemy za wieczór spędzony z portalem SportoweFakty.pl, zapraszamy do naszych kolejnych relacji live oraz na nasze kanały społecznościowe. Dobrej nocy!  Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Cóż... mecz nie był porywającym widowiskiem. Tylko w trzeciej partii zobaczyliśmy trochę walki, ale olsztynianie opanowali sytuację i rozstrzygnęli cały mecz na swoją korzyść.
Skomentuj 0
Maciej Dobrowolski odbiera statuetkę dla MVP.
Skomentuj 0
2:0 (25:19, 25:14, 24:18) Piotr Hain wykorzystuje przechodzącą!
Skomentuj 0
2:0 (25:19, 25:14, 22:18) Dobra akcja przyjezdnych... i po chwili zepsuta zagrywka.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:19, 25:14, 21:17) Rafał Buszek skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 20:16) Cztery odbicia po stronie gości. Czas dla AZS-u Częstochowa.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 19:16) Udana kiwka gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Na boisko zrobiło się trochę nerwowo. Marek Kardos dyskutuje z siatkarzami rywali, a sędziowie oglądają powtórkę ostatniej akcji.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 17:15) Bartosz Krzysiek skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 16:14) Udany blok gospodarzy.
    Skomentuj 0
    Dłuższa przerwa. Najpierw sędziowie oglądali powtórkę akcji, a teraz o czas poprosił Marek Kardos.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 15:14) Zły atak przyjezdnych i olsztynianie wracają na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 13:13) I już mamy remis!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 12:13) Efektowny blok olsztynian i przewaga częstochowian maleje.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 10:13) Udany atak przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 9:12) Najwyższe prowadzenie częstochowian w tym meczu. Krzysztof Stelmach prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 9:11) Bartosz Bednorz ominął blok rywali i trafił w boisko.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 8:10) Rafał Buszek atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 8:8) Matti Oivanen ustrzelił rywali z zagrywki.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 6:8) Pablo Bengolea pomylił się w polu zagrywki, posyłając piłkę daleko poza boisko.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 5:7) Jedna z bardziej dynamicznych akcji w tym meczu, zakończona skutecznym atakiem przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 5:5) Pablo Bengolea skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 3:4) Dobra zagrywka Mariusza Marcyniaka, z którą gospodarze sobie nie poradzili.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 2:2) Dobry atak przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:19, 25:14, 1:1) Rozpoczął się trzeci set.
    Skomentuj 0
    Częstochowianie nie wypadają źle tylko w przyjęciu (56%), ale i w tym elemencie olsztynianie są górą (76%).
    Skomentuj 0
    Jeśli chodzi o statystyki zespołowe, to olsztynianie miażdżą w każdym elemencie. W ataku notują skuteczność na poziomie 56%, częstochowianie - 36%. 7 bloków Indykpolu i 2 przyjezdnych też o czymś świadczą.
    Skomentuj 0
    Wśród przyjezdnych najlepiej wypada Miłosz Hebda (6) i Wojciech Kaźmierczak (5).
    Skomentuj 0
    Rzućmy okiem na statystyki. W zespole gospodarzy najlepiej punktuje Rafał Buszek (8) i Pablo Bengolea (7).
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Czas na 10-minutową przerwę.
    Skomentuj 0
    Trudno znaleźć jakieś pozytywy w grze częstochowian. Akademikom brakuje wyraźnie pomysłu na grę, a pojedyncze wygrane piłki idą w parze z zepsutymi zagrywkami w następnych akcjach. Olsztynianie nie pokazują w tym meczu wielkiej siatkówki, ale grają konsekwentnie i wykorzystują błędy rywali.
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 2:0 (25:19, 25:14) Błyskawiczne zakończenie w wykonaniu gospodarzy!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 24:14) Matti Oivanen w polu serwisowym i... piłka setowa!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 23:14) Zepsuty atak przyjezdnych. W zespole z Częstochowy nie widać na razie nadziei na lepszą grę w trzecim secie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 21:13) Pablo Bengolea skutecznie w ataku. Olsztynianie grają już praktycznie bez żadnej presji.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 20:13) Maciej Dobrowolski pobiegł za piłką na połowę rywali, ale sędzia uznał to za błąd.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 19:12) Bartosz Krzysiek tym razem nie pomylił się w ataku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 17:12) Wojciech Kaźmierczak ze środka.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:11) Bartosz Krzysiek zatrzymany na pojedynczym bloku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 16:10) Sześć punktów przewagi olsztynian na drugiej przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 15:10) Ładny atak w wykonaniu Jakuba Veselego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 15:9) Kolejny punkt gospodarzy i Marek Kardos prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 14:9) Bartosz Krzysiek wszedł przed chwilą do gry i już zapisał na swoim koncie skuteczny atak.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 12:8) Maciej Dobrowolski z przechodzącej piłki.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 11:5) Zepsuty atak przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 10:5) Kolejny skuteczny blok gospodarzy.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 8:4) Olsztynianie już na wysokim prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    Bartosz Bednorz wchodzi do gry.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 6:4) Atak olsztynian nie wyglądał imponująco, ale przyjezdni źle odczytali intencje rywali.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 5:3) Skuteczny blok gospodarzy. To właśnie od dobrej gry w tym elemencie w I secie zaczęło się prowadzenie olsztynian.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 3:3) Miłosz Hebda skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:19, 2:1) Dawid Murek zagrywa w siatkę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Set praktycznie bez historii. Gospodarze jeszcze przed pierwszą przerwą techniczną wypracowali trzypunktową i utrzymali prowadzenie do końca tej partii.
    Skomentuj 0
    Indykpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 1:0 (25:19) Olsztynianie szybko kończą tę partię!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:19) Dawid Murek pomylił się w ataku. Setowa!
    Skomentuj 0
    0:0 (23:18) Kolejna zepsuta zagrywka...
    Skomentuj 0
    0:0 (22:17) Pablo Bengolea przybliża swój zespół do zwycięstwa w tym secie.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:16) Ten sam błąd popełnia Jakub Vesely.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:15) Tym razem zagrywkę psuje Matti Oivanen. Serwis nie jest dziś mocną stroną olsztynian.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:14) Przekroczenie linii ataku po stronie gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:13) Pablo Bengolea posyła zagrywkę w aut.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:12) Przyjezdni pogubili się w tej akcji i olsztynianie łatwo zdobywają kolejny punkt.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (16:12) Pablo Bengolea sprowadza swój zespół na przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:11) Udany lob częstochowian.
    Skomentuj 0
    Do gry wchodzi Michał Kamiński.
    Skomentuj 0
    0:0 (13:8) Przyjezdni mają wyraźny problem ze sforsowaniem bloku gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:7) Kolejny popisowy blok gospodarzy. Czas dla częstochowian.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:6) Rafał Buszek pewnie atakuje.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:6) Skuteczny blok gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:4) Olsztynianie jak na razie odskoczyli przyjezdnym.
    Skomentuj 0
    Jeszcze jesteśmy winni wyjściowe składy: Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Bengolea, Buszek, Szymański, Hein, Oivanen, Żurek (libero).  AZS Częstochowa: Hebda, Murek, Kaczyński, Vesely, Buczek, Marcyniak, Piechocki (libero).
    Skomentuj 0
    0:0 (3:2) Konrad Buczek zaserwował w aut.
    Skomentuj 0
    Na zegarze minęła już 20:30, ale w Olsztynie przed chwilą zakończyła się dopiero rozgrzewka.
    Skomentuj 0
    W szóstce poprzedniej kolejki PlusLigi znalazł się Miłosz Hebda. Przyjmującemu AZS-u trudno jednak będzie powtórzyć ten sukces.
    Skomentuj 0
    Patrząc na zespół z Częstochowy, nie sposób nie wspomnieć o Michale Bąkiewiczu. Jego przerwa w grze na razie jest określana jako zawieszenie kariery, ale nie wiadomo, czy byłego reprezentanta Polski zobaczymy jeszcze w grze.
    Skomentuj 0
    Chcecie skomentować te wyniki? Zapraszamy na nasze kanały społecznościowe! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
    Skomentuj 0
    Dobiega końca spotkanie w Bielsku, gdzie zanosi się na zwycięstwo Transferu 3:0. Obecnie bydgoszczanie prowadzą 15:9.
    Skomentuj 0
    Spójrzmy tymczasem na pozostałe wyniki rozgrywanych dziś spotkań. Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3:2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS PW 3:0 Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce 3:0 Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk - 3:1
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie w ten środowy wieczór. O 20:30 rozpocznie się ostatnie spotkanie 18. kolejki PlusLigi, w którym Indykpol AZS Olsztyn podejmie zespół AZSu Częstochowa.