0:3
  • 18 : 25
  • 19 : 25
  • 18 : 25

Jutro Grupa Azoty Chemik Police zagra z Dynamem Kazań, a pojutrze z Igorem Gorgonzola Novara. Oba o 20:30. Oba relacjonowane na żywo u nas. Zapraszamy!

Katerina Valkova psuje zagyrwkę! Koniec meczu! 74 minuty zajęło chemiczkom pokonanie rywalek z Ołomuńca.

Jeszcze trafia ze skrzydła Katarina Pilepic. Za chwilę trzeci meczbol dla mistrzyń Polski.

Kiwa z drugiej piłki Marlena Kowalewska. Piłka meczowa dla Grupy Azoty Chemika.

Zbiegnięcie na 2/3 siatki i punkt Łukasik.

Przemysław Kawka prosi o 30 sekund przerwy.

Valkova na drugą linię, a tam punktuje Katarina Pilepić.

Sprawdzane było dotknięcie siatki, ale tego błędu siatkarki z Ołomuńca nie popełniły.

Natalia Mędrzyk z drugiej linii nie trafia w boisko, ale nie wierzy w to Przemysław Kawka, więc prosi o challenge.

Denisa Kulova wchodzi za Lucię Novą.

A teraz czwartym. Jeszcze cztery.

Natalia Mędrzyk chyba chce sama skończyć ten mecz. Właśnie popisała się trzecim asem serwisowym w meczu.

Bez miłosierdzia bije z drugiej linii Łukasik, a trener Petr Zapletal wykorzystuje ostatnią przerwę w tym secie.

Przetoczyła się po taśmie piłka po zagrywce Mędrzyk, nieporozumienie po stronie Ołomuńca i piłka spada w środek boiska po stronie Czeszek.

Ofiarnie w obronie policzanki, lecz błąd podwójnego odbicia odgwizdany Natalii Mędrzyk przy próbie przebicia piłki oburącz sposobem górnym.

Może się pobawić ze środkowymi dziś Marlena Kowalewska, więc znów to zrobiła. Świetnie Wasilewska.

Natalia Mędrzyk robi to, co chwilę wcześniej nie udaje się Łukasik, czyli wypycha piłkę po palcach rywalek w aut.

Łukasik i Kąkolewska zatrzymują blokiem Marię Schlegel Mosegui.

Blok-aut po ataku Lucie Novej.

Petr Zapletal prosi o 30 sekund przerwy.

Natalia Mędrzyk popisuje się asem serwisowym! Rośnie przewaga chemiczek!

Jedenasty punkt w tym meczu zdobywa ze środka Wasilewska.

Po bloku w aut Natalia Mędrzyk. Kolejny mądry i skuteczny atak skrzydłowej Chemika.

Dobrze i skutecznie na środku Wasilewska.

Dla spragnionych liczb:

Ponad blokiem w ósmy metr Brakocević.

Długą akcję pełną świetnych obron wygrywają policzanki! Natalia Mędrzyk dopisuje sobie punkt za tę wymianę.

Chemik ma pierwszy punkt. Jovana Brakocević uderza po bloku.

Katerina Valkova na "dzień dobry" popisuje się punktową zagrywką.

Czy trzeci set będzie ostatnim w tym meczu?

Krótką z tyłu kończy Iga Wasilewska! Drugi set także dla Grupy Azoty Chemika Police!

Katarina Pilepic atakuje na czystej siatce. Zdobywa punkt, dzięki czemu Ołomuniec broni pierwszą piłkę setową.

A jednak był tam blok! Punkt dla policzanek!

Autowy atak Martyny Łukasik, ale jeszcze mamy wideoweryfikację.

Trochę przebijanki na siatce, ale ostatecznie Maria Schlegel Mosegui zatrzymana podwójnym blokiem!

Przechodząca piłka po zagrywce Kowalewskiej, a Kąkolewska kończy kolejny atak.

Petr Zapletal prosi o czas.

Skutecznie, a przede wszystkim nie do obrony Martyna Łukasik z lewego skrzydła. Nie zdążyły rywalki w defensywie.

Nie sięgnęły piłki po kiwce Novej siatkarki z Polic.

Długą akcję wygrywają mistrzynie Czech. Maria Schlegel Mosegui znów skutecznie na lewej flance.

Maria Schlegel Mosegui punktuje z lewego skrzydła.

Paulina Maj-Erwardt trafiona zagrywką przez Katarinę Pilepić.

Krista Bjerregard Madsen atakuje w siatkę z krótkiej. Za nisko wystawiona piłka do niej.

Valkova psuje zagrywkę. To kolejny prezent dla Chemika.

Bloku nie było, punkt zostaje po stronie Chemika.

Nikola Stumpelova atakuje w aut bez bloku. Trener Zapletal nie wierzy, prosi o challenge.

Tym razem Natalia Mędrzyk nadziała się na podwójny blok.

Rozpędzają się chemiczki, więc o czas prosi trener Petr Zapletal.

Ależ teraz akcja Chemika! Świetna kombinacja zakończona atakiem z przesuniętej krótkiej z drugiej linii Łukasik!

Świetny blok policzanek! Kąkolewska i Brakocević-Canzian zamykają przestrzeń rywalkom.

Atak Novej obroniony przez Paulinę Maj-Erwardt, ale na drugą stronę boiska w aut.

Zatrzymana Mędrzyk podwójnym blokiem, rzuciła się Brakocević, ale nie zdążyła podbić piłki.

Dobre przyjęcie i kiwka Brakocević-Canzian tuż za blok.

Natalia Mędrzyk nie przestraszyła się podwójnego bloku i posłała po nim piłkę.

Ważna kontra skończona przez Kąkolewską.

Wpada policzankom piłka, która nie powinna. Nova zabawiła się z blokiem.

Katarina Pilepic otwiera konto punktowe drużyny z Ołomuńca.

Atak z drugiej linii Łukasik podbity, ale jest Wasilewska ze zdrapką ze środka. Punkt i koniec seta! 20 minut to wszystko trwało!

Katarina Pilepic także zatrzymana blokiem! Piłka setowa dla Grupy Azoty Chemika Police.

Maria Schlegel Mosegui zatrzymana przez Brakocević-Canzian blokiem.

Nikola Stumpelova kończy przechodzącą piłkę. Delikatnie odrabiają straty ołomuńczanki.

Świetna obrona Maj-Erwardt, a Kąkolewska nie trafiła czysto w piłkę w ataku z krótkiej, ale zdołała obić blok.

Teraz już Valkova zdążyła przed blokiem Chemika ze swoim atakiem.

Petr Zapletal prosi o drugą przerwę w tym secie.

Valkova zatrzymana przez Kąkolewską blokiem!

Pilepić nie rezygnuje i bije z VI strefy.

Świetny pojedynczy blok Martyny Łukasik!

Dwie świetne obrony Maj-Erwardt. Nie kończy Mędrzyk, ale Maria Schlegel Mosegui atakuje bez bloku w aut!

Katarina Pilepic przechytrzyła teraz kiwką policki blok.

Pierwszy czas dla trenera Petra Zapetala.

Łapie wiatr w żagle Brakocević. Kolejny udany atak Serbki!

Świetny dwublok Kąkolewska-Brakocević! Nova nie dała rady się przebić.

Marlena Kowalewska psuje serwis.

Trudna zagrywka Wasilewskiej, ale Lucie Nova radzi sobie z trudnej piłki z lewego skrzydła.

Blok-aut po ataku Krista Bjerregard Madsen.

Katarina Pilepic uderza w aut. Prezent dla mistrzyń Polski.

Psuje zagrywkę Jovana Brakocević.

Doskonale Madsen kończy kontrę siatkarek z Ołomuńca.

Iga Wasilewska mocno z krótkiej. Podbijają rywalki, ale nie na tyle, by wrócić do gry.

Lucie Nova punktuje z prawego skrzydła.

Na dzień dobry nadziała się na blok Martyna Łukasik.

Rozpoczynają mistrzynie Czech.

VK Ołomuniec: Valkova, Nova, Stumpelova, Pilepić, Mosequi, Madsen, Medlikova (libero).

Grupa Azoty Chemik: Kowalewska, Brakocević-Canzian, Kąkolewska, Wasilewska, Łukasik, Mędrzyk, Maj-Erwardt (libero).

Kto wygra mecz?

We Włoszech mistrz Polski Grupa Azoty Chemik Police mierzy się z czeskim VK Ołomuniec.

Dobry wieczór! Zapraszamy na kolejne emocje z Ligą Mistrzyń! Tym razem przenosimy się do Novary.