MKS Będzin  - Espadon Szczecin 3:0 (25:19, 25:16, 25:21)

MVP: Marcin Waliński (MKS)

Podbity atak Rafael Rodrigues Araujo , ale kontry nie wykorzystują goście, przebijajac piłkę w aut (III set, 25:21)

Trochę bałaganu, sporo obron, kończy plasem Marcin Waliński (III set, 24:20)

Z drugiej linii punktuje jeszcze Michał Ruciak (III set, 23:19)

Zmiana w na boisku schodzi:Veljko Petković wchodzi:Michał Sladecek.

Bartosz Cedzyński zatrzymany pojedyńczym blokiem (III set, 22:18)

Marcin Wika psuje atak. A w polu zagrywki cały czas Artur Ratajczak (III set, 20:17)

Kolejny punkt zdobywa Marcin Waliński. O drugi czas prosi Michał Gogol  (III set, 19:17)

Marcin Waliński zatrzymuje Miluszewa (III set, 18:17)

Zmiana w na boisku schodzi:Kyle Russell wchodzi:Nathan Roberts.

Atak Marcina Wiki najpierw podbity, potem w drugim podejściu kończy (III set, 16:16)

Z drugiej linii dobrze Marcin Wika (III et, 15:15)

Znów kończy Kyle Russell. O czas prosi trener Gogol (III set, 15:14)

W ataku przypomnial o sobie Kyle Russell  (III set, 14:14)

Dwie dobre obrony będzinian, ale na wlasne życzenie tracą szansę na punkt, popełniając błąd podwójnego odbicia (III set, 12:14)

Ale bombę na zagrywce posłał Marcin Wika  (III set, 10:12)

Po czasie skutecznie Rafael Rodrigues Araujo  (III set, 10:10)

Kolejna dobra zagrywka szczecinian. O czas prosi Stelio DeRocco  (III set, 9:10)

Skutecznie Bartosz Cedzyński  (III set, 9;9)

Gospodarze męczą się z zagrywką Janusza Galązki. Kontrę kończy Michał Ruciak (III set, 7:8)

Skutecznie Kyle Russell , jeden z najlepiej punktujących zawodników tego meczu (III set, 7:5)

Mocno obija blok rywala Michał Ruciak  (III set, 5:4)

Trochę mało widoczni dzisiaj środkowi, kończy Krzysztof Rejno  (III set, 5:2)

Zmiana w na boisku schodzi:Michał Sladecek wchodzi:Veljko Petković.

Zagrywki Walinskiego mocno teraz utrudniają życie rywalom (III set, 3;1)

Dłuższa wymiana, w końcu przechodzącą kończy Rafael Rodrigues Araujo (III set, 1:1)

Czy po 10-minutowej przerwie siatkarze MKS-u Będzin będą tak samo skuteczni jak przed nią? Przekonamy się za chwilę.

Po ataku Kyle'a Russella gospodarze mają pierwszą piłkę setową. Broni ją jeszcze Janusz Gałązka , ale w chwilę później zagrywkę psuje Michał Ruciak (II set, 25:16)

Będzinianie podbijają teraz wszystko. Znów kończy Rafael Rodrigues Araujo  (II set, 23:15)

Michał Potera podbija atak Miluszewa. Kontrę kończy Rafael Rodrigues Araujo  (II set, 21:15)

Blok będzinian niezwykle czujny i skuteczny. Zatrzymany Michał Ruciak (II set, 19:14)

Który to już skuteczny atak Walinskiego dzisiaj (II set, 18:13)

Weryfikacja ataku jednak na korzyść Espadonu (II set, 15:12)

Ze środka kończy Artur Ratajczak (II set, 16:11)

Czas dla Michała Gogola (II set, 15:10)

Ten atak bułgarskiemu atakujacemu nie wyszedł (II set, 14:10)

Dawno nie bylo skutecznego ataku Miluszewa (II set, 11:9)

W ataku pokazał sie trochę niewidzoczny dzisiaj Rafael Rodrigues Araujo  (II set, 9:7)

Sprawdzamy, czy atak Walińskiego był po bloku. To był dobry atak (II set, 8:7)

Błędy przydarzają się też gospodarzom (II set, 7:7)

Sytuacyjną piłkę kończy Marcin Wika  (II set, 6:6)

Marcin Waliński skutecznie z drugiej linii (II set, 6:5)

W tej częsci seta bardzo dobrze działa blok MKS-u (II set, 5:4)

Będzinianie nie przyjmują zagrywki Sladecka (II set, 2:2)

Już w pierwszej akcji drugiego seta w ataku mylą się goście (II set, 1:0)

W kolejnej akcji blok rywala obija Kyle Russell  i kończy seta (I set, 25:19)

Sytuację ratuje jeszcze Michał Ruciak. Najpoerw atak, potem doklada zagrywkę (I set, 24:19)

Danaił Miluszew atakuje w aut (I set, 23:17)

Szczecinianie nie dali rady podbić ataku Araujo (I set, 21:17)

Kolejna piłka, której nie wybronili goście. A po drugiej stronie dobrze w obronie Michał Potera  (I set, 20:16)

Będzinianie poprawili zagrywkę i widac efekty (I set, 19:16)

Po raz pierwszy zatrzymany Danaił Miluszew O drugi czas prosi trener Gogol (I set, 18:16)

Co za walka, piłkę kończy Marcin Waliński  (I set, 17:16)

Artur Ratajczak zaskoczył swoich rywali zagrywką (I set, 15:15)

Zaczyna się rozkręcać Rafael Rodrigues Araujo . O czas prosi Michał Gogol (I set, 14:15)

Szczecinanie dotykają siatki (I set, 13:15)

Gospodarzom zagrywka jak na razie "nie siedzi" (I set, 11:15)

Dłuższa wymiana, zwycięsko kończy ją Bartosz Cedzyński  (I set, 10:14)

Po skosie skutecznie atakuje Marcin Wika  (I set, 9:13)

Po przerwie asa dokłada Michał Ruciak  (I set, 8:12)

Danaił Miluszew dokłada kolejne oczko. O czas prosi Stelio DeRocco  (I set, 8:11)

Nieudana kontra będzinian, gospodarze sprawdzają jednak tę akcję. Nie było jednak błędu  gości (I set, 8:10)

Tym razem Kyle Russell  z drugiej linii skutecznie (I set, 8;8)

Mocno i skutecznie atakuje Marcin Waliński  (I set, 7:8)

Marcin Wika radzi sobie z będzińskim blokiem (I set, 5:7)

Gospodarze mylą się w polu zagrywki (I set, 4:6)

Danaił Miluszew obija blok rywala (I set, 2:5)

Rafael Rodrigues Araujo atakuje w aut (I set, 1:4)

Będzinianie jak na razie nie mogą sobie poradzić z zagrywką Michala Sladecka (I set, 0:3)

Wyjściowe szóstki:

MKS Będzin: Waliński, Ratajczak, Seif, Russel, Rejno, Araujo, Potera (libero)

Espadon Szczecin: Gałązka, Miluszew, Ruciak, Sladecek, Wika, Cedzyński, Mihułka (libero)

W oczekiwaniu na mecz zapraszamy do lektury jego zapowiedzi.

Kto wygra mecz?

Gospodarze aktualnie zajmują 11. miejsce w tabeli z dorobkiem 16 punktów. Ich rywale są dwie pozycje niżej i mają 10 punktów na koncie.

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację live z meczu pomiędzy MKS Będzin i Espadon Szczecin. Spotkanie to zakończy zmagania 15. kolejki PlusLigi.