Dziękujemy za tę relację na żywo, zapraszamy na kolejne, bo dziś dzień pełen siatkówki na łamach naszego portalu.

Trzy punkty jadą zatem z Łodzi do Bydgoszczy.

A nagroda dla najlepszej zawodniczki meczu wędruje do Małgorzaty Śmieszek.

Kontrowersyjna decyzja sędziów na koniec. Odgwizdane przełożenie ręki Katarinie Osadchuk. Pałac wygrywa 25:23 i 3:1 w całym meczu!

Atak z krótkiej na punkt zamienia Małgorzata Śmieszek. Piłka meczowa dla Pałacanek (IV set, 23:24)

Katarina Osadchuk zatrzymuje blokiem Magdę Jagodzińską (IV set, 23:23)

Ważne dwie piłki kończy Ewelina Krzywicka. Obecny na trybunach jej brat, Marcin Krzywicki szaleje z radości (IV set, 21:22)

Michal Masek prosi o pierwszy czas w tej partii.

Pojedynczy blok Jagodzińskiej na Kowalińskiej. Pałac się nie poddaje (IV set, 21:20)

Gospodynie próbowały środkiem, prawym skrzydłem i pipem, ale punkt zdobyła dopiero atakująca z lewego skrzydła Agata Oleksy (IV set, 21:20)

Adam Grabowski wykorzystuje drugą przerwę.

Podbijają atak Kuligowskiej Ełkaesianki, a punkt zdobywa Agata Oleksy (IV set, 19:16)

Dłuższa akcja wygrana przez Pałacanki. Joanna Kuligowska obija łódzki blok (IV set, 17:16)

Potężnie z drugiej linii bije Izabela Kowalińska (IV set, 17:14)

Silny i skuteczny atak Jagodzińskiej z II strefy (IV set, 16:13)

Przedziera się na lewej flance Katarzyna Sielicka (IV set, 14:12)

Trener Adam Grabowski poprosił o 30 sekund przerwy.

Lucie Muhlsteinova zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki (IV set, 12:11)

Agata Oleksy przechytrzyła bydgoski blok kiwką (IV set, 10:10)

Skutecznie na prawym skrzydle Magda Jagodzińska (IV set, 8:8)

Ponownie popsute serwisy z obu stron siatki (IV set, 6:6)

Małgorzata Śmieszek punktuje zagrywką Ełkaesianki. Już mamy remis (IV set, 4:4)

Nic nie dała asekuracja nogą Eweliny Krzywickiej (pozdrawiamy brata), kolejny skuteczny blok łodzianek (IV set, 4:1)

Izabela Kowalińska z wysokiego "C" rozpoczyna tę część meczu (IV set, 2:1)

Czwartą partię zagrywką rozpoczynają Pałacanki.

Ewelina Krzywicka zatrzymuje blokiem kiwkę Kowalińskiej. Pałac wygrywa 25:22 i wychodzi na prowadzenie w całym meczu 2:1.

Zablokowana przy ataku z wysokiej piłki Izabela Kowalińska (III set, 22:24)

Magda Jagodzińska nie trafia ani w blok, ani w boisko. Remis! (III set, 22:22)

Druga przerwa dla Michala Maska.

Dwukrotnie zaasekurowały Oleksy Ełkaesianki, ale łódzka przyjmująca w trzeciej próbie sprowadzona do parteru blokiem (III set, 20:22)

Powróciły na boisko Pleśnierowicz i Jagodzińska.

Zablokowana Jagoda Maternia (III set, 19:19)

Czas dla trenera Maska. Pierwszy w tym secie.

Autowy atak ze środka Ewy Kwiatkowskiej (III set, 17:18)

Sygnał do ataku Ełkaesiankom daje Agata Oleksy (III set, 16:16)

Ponownie szybko odrobione straty przez Pałacanki (III set, 14:14)

Izabela Kowalińska pewnie atakuje z prawej flanki.

Zatrzymana Ewelina Krzywicka (III set, 13:10)

Rozkręca się w ataku Agata Oleksy (III set, 11:7)

Ponownie Bałdyga i Maternia za Jagodzińską i Pleśnierowicz.

Nie do zatrzymania w kontrze są łodzianki. Ponownie bombarduje Izabela Kowalińska (III set, 10:4)

Skutecznym blokiem popisuje się Katarina Osadchuk (III set, 8:4)

'Adam Grabowski prosi o przerwę. Jego zespół przegrywa już trzema punktami (III set, 6:3)

Obie ekipy wymieniły się zepsutymi zagrywkami (III set, 3:3)

Agata Oleksy skutecznym atakiem zdobywa pierwszy punkt dla swojej drużyny.

Trzecią odsłonę rozpoczynają Ełkaesianki.

Przed nami legendarna 10-minutowa przerwa.

Jagoda Maternia wyrzuca piłkę w aut, co wyrównuje stan meczu!

Agata Oleksy przebija się przez podwójny blok na lewym skrzydle (II set, 24:20)

Karolina Portalska w miejsce Misiunej

Nie do zatrzymania jest w tym fragmencie Izabela Kowalińska (II set, 22:19)

Paulina Bałdyga i Jagoda Maternia w miejsce Jagodzińskiej i Pleśnierowicz.

Magda Jagodzińska czujna na siatce przy przechodzącej piłce (II set, 17:17)

W taśmę uderza Ewelina Krzywicka (II set, 16:15)

Tym razem atakująca Łódzkiego Klubu Sportowego zatrzymana na lewym skrzydle (II set 14:15)

Izabela Kowalińska kończy bardzo długą wymianę punktem dla ŁKS-u (II set, 13:13)

Marlena Pleśnierowicz po raz kolejny popisuje się punktową zagrywką (II set, 11:13)

Agata Oleksy pojawia się w miejsce Katarzyny Brydy.

Gospodynie straciły niemal całą przewagę w jednym ustawieniu. Znów kłopoty z odbiorem zagrywki (II set, 10:9)

Bardzo silny i skuteczny atak Kowalińskiej z II linii (II set, 10:6)

To jest zupełnie inny zespół ŁKS-u niż w poprzedniej partii (II set, 9:3)

Ewelina Krzywicka trafia po ciasnym skosie z lewej flanki.

Katarzyna Sielicka przebija się przez blok rywalek.

Trener Adam Grabowski prosi o pierwszą przerwę.

Dobry atak Katarzyny Brydy. To jest lepszy start łodzianek niż w poprzedniej partii

Izabela Kowalińska atakiem po skosie z lewego skrzydła otwiera dorobek łodzianek.

Rozpoczyna Marlena Pleśnierowicz.

Autowe uderzenie Sielickiej kończy pierwszą partię.

Po raz kolejny Bryda bardzo dobrze dograła piłkę... Natalii Misiunej, która kończy przechodzącą piłkę.

Ewelina Krzywicka obija łódzki blok, któremu zabrakło asekuracji (I set, 15:21)

Druga przerwa dla trenera Michala Maska.

Darmowa piłka od Pałacanek źle dograna do siatki przez Ełkaesianki, co wykorzystuje Natalia Misiuna (I set, 13:19)

Silny atak Kowalińskiej z prawego skrzydła. Bydgoszczanki nie zdążyły zareagować.

Gospodynie znów nie mogą dobrze odebrać zagrywki. Tym razem w roli głównej Marlena Pleśnierowicz (I set, 11:16)

Przechodzącą piłkę na punkt zamienia Izabela Kowalińska (I set, 11:14)

Teraz to Ełkaesianki mają problem ze skończeniem ataku, a po drugiej stronie Joanna Kuligowska bardzo wydajna na lewej flance (I set, 9:14)

Seria błędów po stronie Pałacanek, Natalia Misiuna trafia w ataku z obejścia w antenkę (I set, 9:11)

Izabela Kowalińska punktuje bezpośrednio z linii 9. metra (I set, 6:11)

Dopiero szósta zagrywka Jagodzińskiej ląduje poza boiskiem (I set, 4:9)

Michal Masek prosi o pierwszą przerwę.

Magda Jagodzińska notuje fantastyczną serię na zagrywce. Trzy razy z rzędu posłała asa serwisowego (I set, 3:8)

Cztery odbicia po łódzkiej stronie siatki (I set, 3:5)

Skuteczna Izabela Kowalińska na prawej flance (I set, 2:3)

Katarzyna Bryda uderza po bloku rywalek z lewego skrzydła (I set, 1:1)

Siatkarskie Andrzejki w Atlas Arenie czas zacząć!

ŁKS Commercecon: Kwiatkowska, Osadchuk, Bryda, Sielicka, Muhlsteinova, Kowalińska, Strasz (libero).

Pałac: Jagodzińska, Misiuna, Krzywicka, Kuligowska, Śmieszek, Pleśnierowicz, Nowakowska (libero).

Łodzianki jak na razie wygrały dwa spotkania, bydgoszczanki mają na koncie 4 triumfy

Witamy serdecznie z Atlas Areny! Za 5 minut początek pojedynku ŁKS-u Commercecon z Palacem Bydgoszcz w ósmej kolejce Orlen Ligi.