Za Babicz weszła Różycka. Duet przyjmujących PTPS-u stanowią teraz Urban i Różycka

Przy zagrywce Busy Chemik buduje swoje prowadzenie

Przy zagrywce Mędrzyk Chemik rozpoczął budowanie przewagi

Znów drużyny walczą punkt za punkt

Wyrównany początek odsłony

Kto wygra czwartego seta?

Ale w kolejnej akcji Veljković zepsuła zagrywkę. Po ciekawej walce triumfuje PTPS! Chemik nadal prowadzi, ale tylko 2:1

Skutecznie atakuje Veljković. Gospodynie obroniły pierwszą piłkę setową

Na boisko wróciły Smarzek i Bełcik

Błąd rozegrania Wilk. Chemik może jeszcze odwrócić losy tego seta

Policzanki szybko zniwelowały straty do zaledwie dwóch "oczek"

Trener Chemika dokonał podwójnej zmiany - na boisku meldują się Mirković i Zaroślińska-Król

W następnym ustawieniu pilanki powiększają przewagę! Tym razem asa posłała Stencel. Znów o czas prosi trener Głuszak

Drugi as Urban! Było 16:13, ale teraz to PTPS jest na prowadzeniu! Szybko reaguje trener Chemika, prosząc o czas

Pilanki niwelują straty. Świetnie zagrywa Urban, która posłała asa

Veljković zagrywa dziś bardzo trudno. Skuteczny atak Smarzek i czas dla PTPS-u

Zmiana w PTPS-ie, Urban weszła za Różycką

Zepsuty atak Bosković

Znów punktuje blokiem Veljković. Chemik przełamał rywalki. Trener PTPS-u od razu prosi o czas

Skuteczny blok Veljković. Od dłuższego czasu walka toczy się punkt za punkt

Skuteczny atak Babicz. Pilanki swoją grą pokazują, że chcą i są w stanie przedłużyć to spotkanie

Wilk punktuje blokiem. PTPS odskakuje przy zagrywce Bosković

Veljković psuje zagrywkę. Znów wyrównany początek seta

Veljković kontynuuje swoją skuteczną grę

Czy Enea PTPS odwróci losy meczu?

Natomiast w szeregach PTPS-u prym wiedzie duet Dajana Bosković (7 punktów) - Karolina Różycka (6 punktów), ale brakuje im wsparcia ich koleżanek

Dajana Bosković (nr 5) i Karolina Różycka (nr 3, tyłem) Dajana Bosković (nr 5) i Karolina Różycka (nr 3, tyłem)

Najlepiej punktującą siatkarką Chemika jest Natalia Mędrzyk, która w dwóch setach zdobyła 10 "oczek"

Przed nami dłuższa, bo 10-minutowa przerwa

Były emocje, ale końcówka seta należała do Chemika. Decydujący punkt zdobyła Mędrzyk. Mistrzynie Polski prowadzą 2:0

PTPS obronił pierwszą piłkę setową - zagrywkę zepsuła Busa, a na boisko wróciłu Wilk i Bosković

Pilanki nie zamierzają się poddawać. Skuteczny blok zaliczyła Stencel

Wygląda na to, że Katarzyna Gajgał-Anioł nie zamierza schodzić z pola zagrywki

Podwójna zmiana w pilskiej ekipie, na boisku pojawiły się Szubert i Kwiatkowska

Skuteczny atak Veljković. Teraz to Chemik jest w natarciu! Co za zwroty akcji są w tym secie

Co za seria PTPS-u! Przy zagrywce Bosković pilanki doprowadzają do remisu - 17. punkt PTPS-owi dał atak Różyckiej

Atak trzyma Bosković. Jednak ambitne pilanki jeszcze walczą! Trener Głuszak nie chce pozwolić rywalkom na rozwinięcie skrzydeł, prosi o czas

Udany atak Mędrzyk. Policzanki zdają się kontrolować tę partię

Jednak Chemik nie zamierza się zatrzymać - pomaga mu w tym zepsuty atak Trnić

Znów zagrywka Smarzek i gra na siatce Gajgał-Anioł dają o sobie znać! Czas dla PTPS-u

Zepsuta zagrywka Veljković. PTPS gra dziś odważnie. Zaś Chemik prezentuje się lepiej niż podczas ostatniego meczu w Lidze Mistrzyń (wygrana 3:2 z Maritzą Płowdiw)

Kończy kontrę Mędrzyk. Policzanki odskakują przy serii zagrywek Busy

Skuteczny atak Busy. Żadna z drużyn nie odpuszcza. Zapowiada się bardzo ciekawy set

Punktowa kontra Mędrzyk. Ekspresowo na prowadzenie wychodzą policzanki. Czas dla PTPS-u

Przy zagrywce Bosković PTPS wychodzi na skromne prowadzenie. W ataku nie do zatrzymania w tym momencie są Różycka i właśnie Bosković

Punktuje atakiem Bosković. Pilanki nie pozwalają rywalkom wypracować wysokiej przewagi

Skuteczna kiwka Bełcik. Mocne otwarcie seta w wykonaniu Chemika

As Veljković! Mistrzynie Polski wykorzystały pierwszą piłkę setową. Chemik prowadzi 1:0

Skuteczny atak Mędrzyk. Piłki setowe dla policzanek

Drugi as Urban w tej serii PTPS-u!

Obiecująca seria PTPS-u przy zagrywce Urban! Najpierw Urban posłała asa, a potem atak skończyła Różycka. Reaguje trener Chemika, prosząc o czas

Wprawdzie pilanki odrobiły dwa punkty, ale od razu dwa "oczka" zdobył Chemik. Na boisku pojawiła się Stencel

Chemik zdominował tę partię. Natomiast w ekipie z Piły jest kolejna zmiana - za Babicz weszła Urban

Podwójna zmiana w PTPS-ie, na boisko weszły Szubert i Kwiatkowska

Reprymenda od trenera Pasińskiego dobrze wpłynęła na pilanki

Prowadzenie Chemika wzrosło w bardzo szybkim tempie, czas dla gości

W odpowiedzi Smarzek kąsa rywalki swoją trudną zagrywką, a skutecznie na siatce gra Gajgał-Anioł

Po czasie skutecznie atakuje Walker

Policzanki zaczynają nieśmiało dominować na boisku. Czas dla trenera PTPS-u

Od początku tego meczu na pozycji atakującej gra Malwina Smarzek, a na ławce rezerwowych pozostają Alex Holston i Katarzyna Zaroślińska-Król

Dwa skuteczne ataki Babicz. Od początku spotkania pilanki grają odważnie

W ataku punktuje Mędrzyk. Gospodynie odskakują na trzy punkty, dzięki skutecznej grze