I decydujący punkt dla gości po ataku blok-aut

Obił blok Fornala Bociek i piłka na miarę 9. miejsca dla gości

Czas dla Prygla przy 2 punktach straty jego drużyny

Efektownie blokiem zatrzymał Fornala Bociek

Ambitna postawa Czarnych w obronie, lecz zabrakło niewiele

Blisko podbicia tej piłki byli gospodarze, ale na raty skończył akcję rezerwowy Żuk

Kluczowe piłki trafiają do Boćka, a ten póki co się nie myli

Po powrocie na parkiet pomylił się Pająk, serwując w siatkę

Przerwę wziął Robert Prygiel

Po zagrywce Pająka i przyjęciu Wattena piłka trafiła w antenkę

Minimalne prowadzenie gospodarzy przy zmianie stron. Zapowiada się pasjonująca końcówka złotego seta, który zadecyduje o tym, która drużyna zakończy sezon na 9. miejscu

As serwisowy Fornala

Tym razem piłkę do Hubera posłał Vincić, a ten się nie pomylił

Złoty set przypomina póki co pojedynek Filipa z rywalami z Zawiercia

Wyrównany początek decydującej partii - obie drużyny kończą swoje akcje w pierwszych uderzeniach

Pierwszy punkt zdobył Kamil Kwasowski atakiem z lewego skrzydła

Dziwna decyzja sędziego, który wyznaczył rozpoczęcie złotego seta na godz. 20:10, czyli dopiero za... 15 minut!

On zatrzymał rywala blokiem i będziemy mieli złotego seta!

Przechodzącą piłkę spokojnie skończył, wprowadzony przed chwilą na parkiet, Michał Ostrowski

Bardzo rozpędzeni są radomianie - atakującego wyręczył tym razem w ofensywie Kamil Kwasowski

Nadzieję po stronie gości podtrzymuje nie kto inny, jak Bociek

Długą wymianę zakończył Filip i miejscowi są bardzo blisko doprowadzenia do złotego seta

Piłka leciała chyba w aut po ataku Boćka, lecz nie zdążył się uchylić Watten

Drugi czas w tym secie dla włoskiego szkoleniowca

Sprawdza jednak tę akcję Zanini, reklamując dotknięcie siatki przez Czarnych. Decyzja jednak podtrzymana

Świetnie zachował się w trudnej sytuacji Kwasowski, który przepchnął piłkę po bloku rywali

Wprowadzony w miejsce Fornala na zagrywkę Wojciech Żaliński posłał asa

Niedokładnie piłkę w obronie podbili goście, zawisnęła ona nad siatką, a skończył ją Norbert Huber

O przerwę poprosił Prygiel

Zablokowany przez rywali został Michał Filip

As serwisowy Grzegorza Pająka

Odrodził się Matej Patak i to on kończy sporo piłek na lewym skrzydle

Po bloku piłką dostał Fornal, wyasekurował się, lecz sędziowie gwizdnęli podwójne odbicie. Goście tracą tylko jedno "oczko"

Były zawodnik Czarnych dostał piłkę "na przełamanie" i tym razem się nie pomylił

W pojedynku na środku Smitha zatrzymał Teriomenko

Nie odpuszcza Bociek, który jest najjaśniejszą postacią Warty w tym meczu

Blisko podbicia piłki po kiwce Boćka był Kwasowski, ale ostatecznie punkt dla beniaminka

Goście doprowadzili do remisu, ale najpierw błąd serwisowy, a następnie autowy atak Pataka pozwoliły miejscowym prowadzić dwoma punktami

Świetna seria w polu serwisowym Grzegorza Boćka i straty niemal odrobione

Kolejne świetne otwarcie w wykonaniu Czarnych - z animuszem rozpoczęli oni grę, chcąc zakończyć ten mecz w trzech partiach i doprowadzić do "złotego seta"

Przed nami dłuższa, 10-minutowa przerwa

Asem serwisowym kończy tego seta Michał Filip

Pomyłka w kontrze atakującego beniaminka i setbol dla gospodarzy

Bez pardonu mocno zdenerwowany Grzegorz Bociek

Błąd po stronie Aluronu Virtu Warty Zawiercie - odgwizdana piłka rzucona. Cerrad Czarni Radom są już bardzo blisko prowadzenia 2:0

Piłka dotyka złotego sufitu radomskiej hali po serwisie Boćka i przyjęciu Fornala

Krótką serię rywali przerwał Michał Filip, tym razem z lewego skrzydła, atakując ponad blokiem

Walczą jeszcze zawiercianie, ale wydaje się, że wypracowana wcześniej przewaga pozwoli Czarnym wygrać spokojnie tę partię

Kolejna długa wymiana - tym razem dla przyjezdnych po ataku po bloku w wykonaniu Pataka

Drugą przerwę wykorzystuje Emanuele Zanini

Świetna zagrywka po prostej Michała Filipa

Prygiel jednak sprawdził i miał rację - był aut

Sędziowie odgwizdali atak w boisko w wykonaniu Smitha

Atakujący beniaminka miał szansę na zmniejszenie przewagi o kolejny punkt, lecz został zatrzymany w widowiskowy sposób

Sporo problemów sprawił swoją zagrywką Grzegorz Bociek. Gospodarze nie potrafili jej podbić

Trener gości miał rację, decyzja zmieniona

Kompletnie posypała się gra beniaminka - autowe uderzenie, choć sprawdza jeszcze akcję Emanuele Zanini

Kapitalnie rozegrał Dejan Vincić, a puścić rękę z pełną swobodą mógł Michał Filip

Przez potrójny blok Teriomenko - Vincić - Kwasowski nie przedarł się Matej Patak

W aut zaserwował przyjmujący Czarnych, ale challengem chciał jeszcze sprawdzić akcję Prygiel. Nie miał racji

Tym razem nie siłowo, a technicznie skończył akcję Tomasz Fornal

Zareagował na to Emanuele Zanini, biorąc czas

Mnożą się błędy po stronie Warty - bezpośrednio w antenkę uderzył Grzegorz Bociek

Bardzo nieudana zagrywka Kamila Długosza. Gospodarze utrzymują przewagę, punktując regularnie. Wszystkie opcje w ataku wykorzystuje Dejan Vincić

Wcisnął tę piłkę pomiędzy blokującego a taśmę Dmytro Teriomenko

Znowu niemrawy początek gości, ale ostatecznie ich pierwszy punkt w tym secie po ataku po bloku

Piłkę setową już w pierwszym uderzeniu wykorzystali Czarni, a zrobili to dzięki blokowi na Boćku

Zbicie po bloku z prawego skrzydła w wykonaniu Filipa dało Czarnym setbola

Opłaciło się poświęcenie Filipa, który najpierw pobiegł za piłką poza słupkiem i ją podbił, a później skończył kontrę

As serwisowy Dejana Vincicia i wzrasta prowadzenie miejscowych

Szczelny blok Teriomenki i Vincicia, a potem uderzenie w antenkę Boćka

Piłka po ataku po bloku w wykonaniu Kwasowskiego bardzo wysokim łukiem spadała na stronę gości, lecz ostatecznie przelobowała aż trzech zawodników

Bardzo skuteczny na środku jest dzisiaj David Smith

Cerrad Czarni Radom mogli zdobyć punkt z przechodzącej piłki, ale kontakt z nią dłoni był zbyt długi i odgwizdana piłka rzucona

Chyba pierwszy - co zaskakujące - atak w tym spotkaniu Michała Filipa

Kolejny czas dla Zaniniego

Serwis Teriomenki sprawdził też Robert Prygiel i miał rację - był as

Decyzja podtrzymana

Aut po ataku Boćka, lecz sprawdza jeszcze akcję trener zawiercian

O przerwę poprosił Emanuele Zanini

Wydawało się, że w prostej sytuacji goście nie pomylą się w ataku, jednak piłka poza boiskiem

Po raz kolejny zagrywka Teriomenki sprawiła olbrzymie problemy przeciwnikom, co wymusiło błąd Pająka przy rozegraniu. Już jest remis

Błąd po stronie radomian i wzrasta przewaga Warty

Pomyłka Kwasowskiego na lewym skrzydle, po chwili as serwisowy Pataka i goście obejmują pierwsze prowadzenie w tym meczu

Matej Patak wysoko złapał piłkę i uderzył po bloku. Przyjezdni są gorąco wspierani przez swoich kibiców, którzy, jak zawsze, w dużej liczbie stawili się w hali rywala. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest ich nawet więcej niż najbardziej zagorzałych sympatyków Czarnych

Brzydki fragment gry - błędy serwisowe z obu stron

Zrehabilitował się w ofensywie atakujący Warty, lecz duża w tym zasługa Pająka, który świetnie wyczyścił mu siatkę

Piłka po serwisie Boćka zatańczyła na taśmie, ale ostatecznie została na stronie gości

Dmytro Teriomenko zapunktował z zagrywki

Coraz dłuższe akcje, ale też sporo niedokładności po obu stronach. Właśnie po podwójnym odbiciu Pająka sędzia odgwizdał punkt Czarnym

Długa wymiana dla beniaminka, skończył ją Grzegorz Bociek

Efektownym atakiem ze środka odpowiedział Maciej Zajder, a po chwili asa serwisowego posłał Matej Patak

Dobry początek Czarnych, szybko zdobyte 2 punkty z rzędu

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

Pierwsze "szóstki" Aluron Virtu Warta Zawiercie: Długosz, Zajder, Bociek, Pająk, Smith, Patak, Koga (libero). Cerrad Czarni Radom: Teriomenko, Vincić, Filip, Huber, Fornal, Kwasowski, Watten (libero)

Hali MOSiR w Radomiu serdecznie wita Państwa Piotr Dobrowolski. Za kilka chwil rozpocznie się w niej drugi mecz o 9. miejsce PlusLigi, w którym Cerrad Czarni Radom podejmą Aluron Virtu Wartę Zawiercie. W pierwszym spotkaniu wygrał beniaminek 3:1.