Zaskakujące obrazki w Planicy. Zdjęcie niesie się po sieci

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Piotr Żyła
PAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Piotr Żyła
zdjęcie autora artykułu

Niedawne mistrzostwa świata w Planicy nie przyciągnęły kibiców. Było ryzyko, że tak samo będzie podczas finału Pucharu Świata. Kwalifikacje jednak uspokoiły Słoweńców.

W tym artykule dowiesz się o:

To już tradycja, że ostatnie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich odbywają się w Planicy. Wtedy do Słowenii przybywają tłumy kibiców, którzy potem razem ze skoczkami świętują zakończenie rywalizacji. Niedawno jednak pojawiły się obawy, że w tym roku fanów zabraknie.

Wszyscy pamiętamy obrazki z niedawnych mistrzostw świata, które także odbywały się w Planicy. Trybuny świeciły pustkami, co było dość niecodziennym widokiem w tym miejscu. Na szczęście tym razem jest inaczej.

Potwierdza to zdjęcie, które na Twitterze opublikował Damian Michałowski ze stacji TVN. Już na czwartkowe kwalifikacje przyszło mnóstwo kibiców, a pewnie jeszcze więcej będzie ich podczas konkursów.

"Jeszcze kwalifikacje się nie zaczęły, a przed skocznią tłumy! Tylu kibiców nie było chyba na żadnym tegorocznym konkursie MŚ. Planico, dzień dobry!" - komentuje dziennikarz.

ZOBACZ WIDEO: Tak się ubrał w Dubaju. Bogactwo aż bije po oczach

Mistrzostwa świata odbywały się na mniejszych obiektach, a kibice jednak uwielbiają loty narciarskie. Dlatego nic nie powinno zakłócić wielkiego święta na zakończenie PŚ.

W najbliższych dniach czekają nas trzy konkursy. Zawodnicy będą rywalizować indywidualnie w piątek i niedzielę, a w sobotę czekają nas zawody drużynowe.

Szokująca scena w Planicy po upadku skoczka. Spójrz, co stało się z nartą >> Wpis Klemensa Murańki zaniepokoił. Rozwiał wątpliwości ws. dalszej kariery >>

Źródło artykułu: WP SportoweFakty