Norwegowie poprosili o pomoc Polaków. Zapowiadają show

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Darek Slezak (Dj Ucho), w kółeczku Piotr Żyła (PAP/Grzegorz Momot)
Instagram / / Na zdjęciu: Darek Slezak (Dj Ucho), w kółeczku Piotr Żyła (PAP/Grzegorz Momot)
zdjęcie autora artykułu

Podczas PŚ w skokach narciarskich w Zakopanem o atmosferę dbają Crowd Supporters. Polscy DJ-e zostali zatrudnieni także przez Norwegów na najbliższy weekend. - Zrobimy show w Norwegii - powiedział Michał "Mikee" Sieczko w rozmowie z "Faktem".

W tym artykule dowiesz się o:

W poprzedni weekend rozpoczął się nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. W fińskiej Ruce nie miał sobie równych Stefan Kraft, który wygrał oba konkursy. Fatalnie spisali się natomiast Polacy, żaden z nich nie przebił się nawet do drugiej dziesiątki.

Teraz rywalizacja przeniosła się do Lillehammer. Tam jednak polskich akcentów będzie więcej niż można było się spodziewać. Wszystko z uwagi na to, że Norwegowie postanowili zatrudnić polskich duet DJ-ów z Crowd Supporters, którzy mają zadbać o atmosferę niczym w Zakopanem.

- Niecały rok temu odezwał się do nas szef Olympiapark w Lillehammer, że chcieliby coś zmienić, chcieliby zrobić inną imprezę, nie tylko sportową, i czy podjęlibyśmy się produkcji. Oczywiście my na takie propozycje reagujemy bardzo pozytywnie. Z przyjemnością zrobimy show w Norwegii - powiedział w rozmowie z "Faktem" Michał "Mikee" Sieczko.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Z tego wyboru zadowolony jest zdobywca Kryształowej Kuli w poprzednim sezonie - Halvor Egner Granerud. - To dobra wiadomość, już nie możemy się doczekać. Mam nadzieję, że ludzie będą się dobrze bawić. To gwarancja świetnej atmosfery, kiedy wspominam zawody z przeszłości! Miejmy więc nadzieję, że uda się to zrobić także w najbliższy weekend w Lillehammer - powiedział Norweg cytowany przez skiforbundet.no.

Darek "Dj Ucho" Slezak i Michał "Mikee" Sieczko mieli także okazję pojawić się w czerwcu na meczu reprezentacji Polski. Wówczas jednak taka forma dopingu na piłkarskim spotkaniu nie przypadła do gustu kibicom. Zupełnie inaczej jest natomiast w skokach narciarskich, gdzie Crowd Suporters są wręcz uwielbiani.

Kiedy zobaczymy w akcji ten duet? Pierwszy konkurs PŚ w skokach narciarskich w Lillehammer zaplanowano na sobotę, 2 grudnia, godzinę 16:10. Natomiast w kolejnym dniu o godz. 17:00 rozpoczną się drugie zmagania. Transmisja telewizyjna w TVN i Eurosport 1, a relacja tekstowa na WP SportoweFakty.

Przeczytaj także: Ekspert grzmi po decyzji ws. Kamila Stocha. "Nie rozumiem tego"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)