Skoki narciarskie. Kwalifikacje w Lillehammer. Gdzie oglądać? Transmisja, stream

W piątek, 1 grudnia w norweskim Lillehammer rozpocznie się drugi weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać kwalifikacje do sobotniego konkursu z udziałem polskich skoczków w TV i internecie.

JF
Od lewej: Dawid Kubacki i Kamil Stoch Getty Images / Sandra Volk/NordicFocus / Od lewej: Dawid Kubacki i Kamil Stoch
Kwalifikacje PŚ w Lillehammer. Transmisja TV. O której początek?

Lillehammer to drugi przystanek dla skoczków w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2023/24. 62 zawodników przystąpi w piątek najpierw do dwóch oficjalnych treningów, a później do kwalifikacji.

W gronie tym nie zabraknie oczywiście Biało-Czerwonych. Thomas Thurnbichler nie dokonał żadnej zmiany po nieudanej inauguracji w Ruce. To oznacza, że zobaczymy w akcji Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Aleksandra Zniszczoła oraz Pawła Wąska.


Czy Polacy poprawię się po słabym początku rywalizacji w PŚ? Początek piątkowych kwalifikacji o godzinie 17:00. Transmisja telewizyjna dostępna będzie na kanale Eurosport 1.

[h2]Kwalifikacje w internecie. Stream online, live[/h2]

Kwalifikacje do konkursu PŚ w Lillehammer zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z kwalifikacji PŚ w Lillehammer na WP SportoweFakty.

Początek kwalifikacji w Ruce: 17:00. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy komplet Polaków awansuje do sobotniego konkursu PŚ?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×