Kwalifikacje i drugi konkurs indywidualny. Gdzie oglądać Puchar Świata w lotach narciarskich? O której?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch
WP SportoweFakty / Kacper Kolenda / Na zdjęciu: Kamil Stoch
zdjęcie autora artykułu

Czas na zmagania Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie. W niedzielę, 25 lutego o godzinie 14:30 obejrzymy kwalifikacje do drugiego konkursu indywidualnego, zaplanowanego na 16:00. Sprawdź, gdzie oglądać zmagania w TV i w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

PŚ w lotach narciarskich. Gdzie oglądać kwalifikacje i drugi konkurs indywidualny w Oberstdorfie? O której?

Po zmaganiach w Sapporo skoczkowie przenieśli się do niemieckiego Oberstdorfu, gdzie zaplanowano kolejny weekend Pucharu Świata, tym razem jednak w lotach narciarskich. Ten miał być dłuższy niż poprzedni z uwagi na konkurs duetów, ale w czwartek (22 lutego) odwołano treningi i kwalifikacje do konkursu indywidualnego.

W piątek odbył się konkurs duetów, w którym naszą kadrę reprezentowali Aleksander Zniszczoł oraz Piotr Żyła. Do samego końca walczyli o podium, ale ostatecznie zajęli 5. miejsce (relacja TUTAJ).

Z kolei w sobotę odbył się pierwszy konkurs indywidualny. W nim triumfował Słoweniec Timi Zajc, a najlepsze miejsce z Biało-Czerwonych zajął Kamil Stoch, który był 12. Już na niedzielę, 25 lutego, zostały zaplanowane kolejne, a zarazem ostatnie zawody w Oberstdorfie.

Początek kwalifikacji do drugiego konkursu indywidualnego o godzinie 14:30. Ten z kolei rozpocznie się o 16:00. Transmisja telewizyjna ze wszystkich zmagań w Eurosporcie 1, natomiast TVN pokaże decydującą rywalizację.

Kwalifikacje i drugi konkurs indywidualny PŚ w lotach narciarskich w Oberstdorfie w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Dobrą informacją dla fanów skoków narciarskich jest to, że kwalifikacje i drugi konkurs indywidualny będzie można śledzić w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Pilot WP (tylko konkurs) oraz Player.pl (komplet zmagań, w obu przypadkach po wykupieniu odpowiedniego pakietu. Tekstową i darmową relację LIVE z obu zawodów przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z kwalifikacji do drugiego konkursu indywidualnego w Oberstdorfie na WP SportoweFakty. Relacja tekstowa z drugiego konkursu indywidualnego w Oberstdorfie na WP SportoweFakty

. Początek kwalifikacji i drugiego konkursu indywidualnego w Oberstdorfie:

14:30, 16:00. Transmisja TV: TVN (tylko konkurs), Eurosport 1. Stream online: Pilot WP (w odpowiednim pakiecie, tylko konkurs), Player.pl (w odpowiednim pakiecie, wszystkie zmagania). Relacja LIVE: WP SportoweFakty (wszystkie zmagania).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: nie robiła tego od ponad dwóch lat. W końcu się przełamała!

Źródło artykułu: WP SportoweFakty