Treningi i kwalifikacje. Gdzie oglądać Raw Air? O której?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Aleksander Zniszczoł
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Aleksander Zniszczoł
zdjęcie autora artykułu

Początek norweskiego cyklu Raw Air zaplanowano na godzinę 14:45, w piątek 8 marca. Wówczas obejrzymy pierwszy trening w Oslo, a po drugim odbędą się kwalifikacje do sobotniego i niedzielnego konkursu. Sprawdź, gdzie oglądać zmagania w TV i online.

W tym artykule dowiesz się o:

[b]

Raw Air. Gdzie oglądać treningi i kwalifikacje do konkursów w Oslo?[/b]

Poprzednie zmagania w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich odbyły się w finlandzkim Lahti. Tam po raz pierwszy w tym sezonie na podium stanął polski skoczek Aleksander Zniszczoł. Teraz będzie miał szansę powalczyć o czołowe lokaty w norweskim cyklu Raw Air.

Do pierwszej rywalizacji dojdzie w Oslo. To właśnie tam w piątek, 8 marca odbędą się dwie serie treningowe, a także kwalifikacje do dwóch konkursów indywidualnych. Przypomnijmy, że do zmagań przystąpią wszyscy zawodnicy, skacząc zgodnie z klasyfikacją Pucharu Świata. Natomiast w sobotnim i niedzielnym konkursie indywidualnym zobaczymy w akcji skoczków zgodnie z klasyfikacją Raw Air.

W rywalizacji weźmie udział pięciu Polaków: Aleksander Zniszczoł, Piotr Żyła, Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Maciej Kot. Początek pierwszego treningu o godzinie 14:45. Kolejny wystartuje o 15:45, z kolei kwalifikacje ruszą o 17:00. Transmisja w telewizji będzie dostępna jedynie z ostatnich wymienionych zmagań za sprawą Eurosportu 1.

Treningi i kwalifikacje do konkursów Raw Air w Oslo w internecie. Gdzie oglądać stream online?

Dobrą informacją dla fanów skoków narciarskich jest to, że kwalifikacje do konkursów Raw Air w Oslo będzie można śledzić w internecie, ponieważ nie ma takiej możliwości przy treningach. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji Player.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE ze wszystkich zmagań przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z pierwszego treningu w Oslo na WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z drugiego treningu w Oslo na WP SportoweFakty.

Relacja tekstowa z kwalifikacji w Oslo na WP SportoweFakty.

Początek treningów i kwalifikacji w Raw Air w Oslo: 14:45, 15:45, 17:00. Transmisja TV: Eurosport 1 (tylko kwalifikacje). Stream online: Player.pl (w odpowiednim pakiecie, tylko kwalifikacje). Relacja LIVE: WP SportoweFakty (wszystkie zmagania).

ZOBACZ WIDEO: "Boski styl". Poruszenie w sieci po nagraniu Małgorzaty Rozenek

Źródło artykułu: WP SportoweFakty