Jest od niego dużo młodsza. Tyle dzieli Piotra Żyłę i jego partnerkę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Marcelina Ziętek / Na zdjęciu: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Instagram / Marcelina Ziętek / Na zdjęciu: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
zdjęcie autora artykułu

Piotr Żyła po bardzo słabym sezonie rozpoczął już przygotowania do kolejnych zmagań. Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich może liczyć na wsparcie ukochanej Marceliny Ziętek. Para, mimo sporej różnicy wieku, dogaduje się świetnie.

Piotr Żyła, podobnie jak pozostali nasi skoczkowie, nie mogli zaliczyć minionego sezonu PŚ w skokach narciarskich do udanych. Liderzy naszej kadry nie zdołali złapać najlepszej formy, co przełożyło się na bardzo słabe wyniki. Zdarzały się co prawda wyjątki, jak 4. lokata Żyły w drugim konkursie w Lake Placid, jednak ogólny obraz pozostawiał wiele do życzenia.

Dwukrotny mistrz świata ze skoczni normalnej od wielu lat należy do czołówki polskich skoczków, zarówno pod względem osiągnięć, jak i popularności. Jest to zasługa nie tylko jego sukcesów sportowych, ale również wyjątkowego stylu bycia.

Jego wypowiedzi w mediach, wyróżniające się na tle innych zawodników, zdobywały sympatię kibiców. Dodatkowo jego specyficzne posty w mediach społecznościowych przyciągały uwagę fanów, którzy nawet wybaczali mu błędy ortograficzne.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężna kraksa. Upadali jeden po drugim

Szczegóły życia prywatnego Piotra Żyły również są dobrze znane. Jego małżeństwo z Justyną Lazar zakończyło się rozwodem, który był szeroko komentowany w mediach. Mimo to para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci w przyjaznej atmosferze. Obecnie Żyła jest w związku z aktorką Marceliną Ziętek.

Czasami zamieszczają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, a kiedy tego nie robią, pojawiają się plotki o kryzysie w ich relacji. Para jednak stara się chronić swoją prywatność.

Marcelina Ziętek wspiera Piotra Żyłę w jego sportowej karierze. Regularnie pojawia się na zawodach w Polsce, a czasami towarzyszy mu także za granicą. Aktorka, znana z serialu TVN "19+", jest również modelką i influencerką.

Między nią a Piotrem jest jedenaście lat różnicy wieku. W tym roku, 16 stycznia, skoczek obchodził 37. urodziny. Ziętek świętować będzie 26. urodziny 1 sierpnia. Wiek nie stanowi przeszkody dla pary, która pokazuje, że ich związek jest udany i szczęśliwy.

Para długo utrzymywała swój związek w tajemnicy. Dopiero po dochodzeniu internautów okazało się, że przebywają w tych samych miejscach, co ujawniło ich relację.

Zobacz także:

Źródło artykułu: WP SportoweFakty