WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Raw Air. PŚ w Vikersund: niedzielny konkurs indywidualny. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny w skokach narciarskich w ramach Raw Air oraz Pucharu Świata w Vikersund. Transmisja TV na antenie TVP 1 i Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl i Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.
Bruno Szafer
Bruno Szafer
PAP/EPA / TERJE BENDIKSBY

Raw Air w Vikersund na żywo: niedzielny konkurs Pucharu Świata. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W niedzielę 19 marca o godzinie 14:15 rozpocznie się konkurs indywidualny w skokach narciarskich w ramach PŚ w Vikersund oraz Raw Air. Transmisja TV na antenie TVP 1 i Eurosport 1. Komentatorami pojedynku będą: Włodzimierz Szaranowicz i Sebastian Szczęsny oraz Marek Rudziński i Igor Błachut.

Skoki narciarskie w Vikersund można oglądać także w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl i Eurosport Player. Usługa jest dostępna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

W sobotę w Vikersund kibice oglądali dalekie loty skoczków narciarskich. W tym Polaków, którzy poprawiali swoje rekordy życiowe. Biało-Czerwoni zajęli drugie miejsce w konkursie drużynowym, a z nowych "życiówek" cieszyli się: Piotr Żyła, Maciej Kot i Kamil Stoch. W niedzielę na mamuciej skoczni odbędzie się konkurs indywidualny. Czy któryś z Polaków powtórzy dobrą dyspozycję z drużynówki?

Początek niedzielnego konkursu skoków narciarskich w Vikersund: 14:15. Transmisja TV: TVP 1 i Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl i Eurosport Player. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO MŚ w Lahti: Polscy kibice dziękowali Piotrowi Żyle. "Straciliśmy gardła!"

Czy będziesz oglądać niedzielny konkurs indywidualny w ramach Raw Air w Vikersund?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.