WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Jan Ziobro straszy Adama Małysza

- Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - mówi Jan Ziobro do Adama Małysza.
Mateusz Skwierawski
Mateusz Skwierawski
WP SportoweFakty / Tomasz Madejski / Na zdjęciu: Jan Ziobro

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Skoczek nerwowo zareagował na niedawne słowa Małysza, który w rozmowie z WP SportoweFakty skrytykował Ziobrę za wypowiedzi na swoim fanpage'u na facebooku. Ziobro zawiesił karierę. W zamieszczonym wcześniej wideo stwierdził, że wiele osób chciało go zniszczyć.

- Jeśli trenerzy zaczną mówić, jaka była z nim współpraca, to naprawdę się rozczaruje - powiedział nam Małysz. Ziobro szybko zareagował. Postraszył byłego skoczka z Wisły.

Nagrał trzecie wideo pt. "Jan Ziobro  - Historia Prawdziwa Ciąg Dalszy".

- Mam apel do pana Adama Małysza: pan za coś bierze pieniądze, więc mam prośbę: proszę ujawnić nazwiska osób, które przez dwa lata próbowali mnie zniszczyć. Niech pan mnie nie straszy, że mogę się przeliczyć. Wie pan, że nie powiedziałem wszystkiego. Jak zacznę mówić, to niektórym ludziom może zrobić się bardzo ciepło i nieprzyjemnie - deklaruje Ziobro.

Zobacz nagranie Jana Ziobry:

- Mówi pan w mediach, że do mnie dzwonił. Nie. To ja dzwoniłem do pana, a nie pan do mnie. Chciałem rozwiązać sprawę jak człowiek z człowiekiem. Powiedział mi pan, że nie rozumie całej sytuacji, ale rozumie mnie - dodaje.

Ziobro zawiesił karierę na początku stycznia tego roku. Wówczas stwierdził: To nie jest tak, że nie chcę skakać. Ale to kontynuowanie kariery nie ma sensu. Wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Jest szereg skandalicznych decyzji. Kłody są mi rzucane pod nogi od dłuższego czasu. Jestem pomijany, poniżany, traktowany gorzej niż tło - powiedział. 

Za skoczkiem wstawił się jego trener z WKS Zakopane, Edward Przybyła. - Ja Jasiowi ufam i wierzę - stwierdził.

Od kilku godzin próbujemy uzyskać komentarz w tej sprawie od Adama Małysza i Apoloniusza Tajnera. Póki co bezskutecznie.

ZOBACZ WIDEO: Jędrzej Dobrowolski: Rzuciłem się w dół jak wariat. Mój sport to ekstremum!Czy Jan Ziobro zrobił dobrze, atakując w sieci Adama Małysza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (143):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Edward Korpalski 0
  Ten tekst powinien otrzymać Premier Morawiecki
  Edwrd Korpalski Zachęcacie do napisania komentarza, a jak ja go już napiszę natychmiast likwidujecie Dlaczego ? Kto mi to wyjaśni ? Edward Korpalski
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Edward Korpalski 0
  Ten tekst powinien otrzymać Premier Morawiecki
  Edwrd Korpalski Ostatnio czytałem wiele złośliwych komentarzy pod adresem Polki skazanej w Irlandii na dożywocie. Kochani Rodacy ! Czy Wam rozum odebrało ? Ja jestem silny i bardzo sprawny ale gdybym nawet rzeczywiście chciał kogoś zamordować, to nigdy nie wybrałbym tak idiotycznego sposobu. A dlaczego ? Bo nie miałbym absolutnie żadnej gwarancji, że wyjdę z tego samochodu ŻYWY ! A ona co ? Rozum straciła ? Ta Kobieta jest niewinna, a sąd popełnił . fatalną pomyłkę. Nasz Rząd powinien uczynić wszystko, co tylko jest możliwe, aby tą biedną, zaszczutą, nieszczęśliwą i bardzo skrzywdzoną Polkę uwolnić. Mamy świetnych adwokatów, prawników i całe Ministerstwo Sprawiedliwości, Panie Premierze. Niech Pan jeszcze raz powtórzy już słynne słowa : " Panowie ! Do roboty " Wierzę, że to się uda, a wtedy będzie to najgłośniejszy Pana sukces w 2018 roku ! Postscriptum 1. Brevik w Norwegii, za zamordowanie z premedytacją ponad 70 niewinnych osób dostał 25 lat odsiadki, a tu dożywocie ? Za co ? 2. Czy Wy wszyscy, którzy tak pochopnie obwiniacie naszą Rodaczkę zdajecie sobie sprawę z tego jak jej musi być przykro gdy czyta Wasze wpisy ? W dodatku od swoich ? to może boleć podwójnie.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Edwrd Korpalski 1
  Ostatnio czytałem wiele złośliwych komentarzy pod adresem Polki skazanej w Irlandii na dożywocie. Kochani Rodacy ! Czy Wam rozum odebrało ? Ja jestem silny i bardzo sprawny ale gdybym nawet rzeczywiście chciał kogoś zamordować, to nigdy nie wybrałbym tak idiotycznego sposobu. A dlaczego ? Bo nie miałbym absolutnie żadnej gwarancji, że wyjdę z tego samochodu ŻYWY ! A ona co ? Rozum straciła ? Ta Kobieta jest niewinna, a sąd popełnił . fatalną pomyłkę. Nasz Rząd powinien uczynić wszystko, co tylko jest możliwe, aby tą biedną, zaszczutą, nieszczęśliwą i bardzo skrzywdzoną Polkę uwolnić. Mamy świetnych adwokatów, prawników i całe Ministerstwo Sprawiedliwości, Panie Premierze. Niech Pan jeszcze raz powtórzy już słynne słowa : " Panowie ! Do roboty " Wierzę, że to się uda, a wtedy będzie to najgłośniejszy Pana sukces w 2018 roku ! Postscriptum 1. Brevik w Norwegii, za zamordowanie z premedytacją ponad 70 niewinnych osób dostał 25 lat odsiadki, a tu dożywocie ? Za co ? 2. Czy Wy wszyscy, którzy tak pochopnie obwiniacie naszą Rodaczkę zdajecie sobie sprawę z tego jak jej musi być przykro gdy czyta Wasze wpisy ? W dodatku od swoich ? to może boleć podwójnie.
  Edwrd Korpalski Zachęcacie do napisania komentarza, a jak ja go już napiszę natychmiast likwidujecie Dlaczego ? Kto mi to wyjaśni ? Edward Korpalski
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (140)
Pokaż więcej komentarzy (143)
Pokaż więcej komentarzy (143)
Pokaż więcej komentarzy (143)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×