Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

PŚ w skokach: Oberstdorf 2019 na żywo: plan, kwalifikacje, konkurs. Darmowy stream online, transmisja TV

Czas na pierwsze loty narciarskie w tym sezonie! Skoczkowie będą rywalizować w Oberstdorfie, gdzie zostaną rozegrane aż trzy konkursy! Transmisje na żywo w TVP Sport, TVP 1 i Eurosport 1. Darmowy stream na sport.tvp.pl i WP Pilot!
Miłosz Marek
Miłosz Marek
skocznia w Harrachovie Getty Images / Alexander Hassenstein/Bongarts/ / Na zdjęciu: skocznia w Harrachovie

PŚ w skokach, Oberstdorf: Transmisja. Gdzie oglądać na żywo w TV?

Czas na pierwsze loty narciarskie w sezonie 2018/2019! Najlepsi skoczkowie świata przyjadą rywalizować na mamuciej skoczni w Oberstdorfie. W piątek zostaną rozegrane kwalifikacje i pierwszy konkurs w Niemczech. Początek o godzinie 16:00.

Transmisje z wszystkich wydarzeń kibice będą mogli śledzić na telewizyjnych antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1.

Skoki Oberstdorf online. Gdzie oglądać darmowy stream w internecie?

Dobra wiadomość dla kibiców: wszystkie najważniejsze momenty podczas weekendu skoków w Oberstdorfie będzie można śledzić w internecie i w niemal każdym przypadku będzie sposób na bezpłatne oglądanie! Strona sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport będą udostępniać online i na żywo wszystkie transmisje TVP za darmo!

Płatne streamy z komentarzem Eurosport będą dostępne w serwisach: Eurosport Player, Ipla TV, Player.

Piątek: kwalifikacje i konkurs indywidualny. Transmisja TV, darmowy stream online

Emocje w Oberstdorfie rozpoczną się już w piątek, kiedy skoczkowie najpierw oddadzą dwa próbne skoki, a następnie wezmą udział w kwalifikacjach, a od 16:00 będą rywalizować w konkursie indywidualnym.

Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 14:30 i będzie je można oglądać na antenie Eurosport 1 oraz w aplikacjach Eurosport Player, Player oraz Ipla.

ZOBACZ WIDEO Jakie są marzenia Kubicy? "Zrobienie dobrej roboty i pozostanie w F1 na dłużej"

Początek konkursu zaplanowano na 16:00. Zawody będzie można oglądać w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Darmowy stream online będzie dostępny na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport i WP Pilot. Płatne streamy z komentarzem Eurosportu na Eurosport Player, Ipla TV i Player.

Sobota: drugi konkurs indywidualny w Oberstdorfie. Darmowy stream online, transmisja

Początek sobotnich zawodów również o godzinie 16:00. Będzie je można oglądać na kanałach Eurosport 1, TVP 1 i TVP Sport. Darmowe streamy online (komentarz TVP) będą dostępne na stronach sport.tvp.pl oraz WP Pilot. Płatne transmisje w sieci (komentarz Eurosport) będzie można wykupić na platformach Player, Ipla TV i Eurosport Player.

Niedziela: trzeci konkurs indywidualny Oberstdorf 2019. Gdzie oglądać darmowy stream? Gdzie oglądać w TV?

Ostatnim wydarzeniem weekendu będzie trzeci, niedzielny konkurs indywidualny. Ten rozpocznie się w o godzinie 16:00. Po ostatnich dobrych występach Polaków w Japonii liczymy, że podtrzymają dobrą passę i utrzymają wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. 


Transmisje identycznie jak w przypadku sobotnich zmagań. Transmisje TV na antenach TVP Sport, TVP 1 oraz Eurosport 1. Darmowe streamy online dostępne na sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz WP Pilot. Płatne transmisje na platformach Ipla TV, Eurosport Player i Player.

Karda Polski na zawody PŚ w Oberstdorfie 2019

Stefan Horngacher powołał na zawody pięciu skoczków. Do stałej czwórki - Kamil StochDawid Kubacki, Piotr Żyła i Stefan Hula - dołączył młody Paweł Wąsek, który zastąpił Macieja Kota.

Plan transmisji weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich Oberstdorf 01-03.02.2019:


Piątek, 01.02.:

Kwalifikacje do konkursu: godz. 14:45. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, Player, Ipla TV.
Konkurs imdywidualny: godz. 16:00 Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Sobota, 02.02.:

Kwalifikacje do konkursu: godz. 14:45. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, Player, Ipla TV.
Konkurs indywidualny: godz. 16:00 Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Niedziela, 03.02.:

Kwalifikacje do konkursu: godz. 14:45. Transmisja TV: Eurosport 1. Stream online: Eurosport Player, Player, Ipla TV.
Konkurs indywidualny: godz. 16:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1. Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

Czy będziesz oglądać konkursy w Oberstdorfie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×