Skoki narciarskie. Wojciech Skupień wystawił puchar na licytację. W szczytnym celu

Kibice mają niepowtarzalną okazję, aby kupić puchar za zawody w Pucharze Kontynentalnym. Pieniądze zostaną przekazane na ratowanie skoczni w Harrachovie.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
skocznie w Harrachovie WP SportoweFakty / Mateusz Kozanecki / Na zdjęciu: skocznie w Harrachovie
Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno o słynnych skoczniach w Harrachovie. Czeski obiekt jest w coraz gorszym stanie, a ostatni raz organizowano tam Puchar Świata pięć lat temu. Trwa walka o zebranie pieniędzy, które pozwolą przywrócić skocznie do użytku.

Skoki narciarskie. Adam Małysz walczy o ratowanie obiektów w Harrachovie. "Wyglądają jak po wojnie" >>

W ratowanie czeskiego obiektu włączył się Adam Małysz, który nagłośnił sprawę. "Orzeł z Wisły" przekazał kilka pamiątek na licytację. Teraz w jego ślady poszedł dawny kolega z reprezentacji Polski Wojciech Skupień.

Na polskim Allegro można kupić cenną pamiątkę 43-latka. To puchar za udział w zawodach Pucharu Kontynentalnego w Oberstdorfie z 1998 roku.
Fot. allegro.pl Fot. allegro.pl
Skoki. MŚ 2024 nie w Harrachovie. Kandydatura wycofana >> U tego samego sprzedawcy można także nabyć plastrony Adama Rudy i Tomisława Tajnera oraz narty Krystyny Guzik (przedmioty znajdziecie TUTAJ). Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na ratowani skoczni w Harrachovie. ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: ustrzelili kolegę bez żadnej litości


Kibicuj polskim skoczkom w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×