Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Skoki narciarskie. 68. Turniej Czterech Skoczni. Dawid Kubacki nie jest murowanym faworytem bukmacherów

Dawid Kubacki jest faworytem bukmacherów do wygranej w Turnieju Czterech Skoczni przed ostatnim konkursem w Bischofshofen. Ci jednak duże szanse dają też Mariusowi Lindvikowi i Ryoyu Kobayashiemu.
Piotr Szarwark
Piotr Szarwark
Dawid Kubacki Getty Images / Guenther Iby/SEPA.Media / Na zdjęciu: Dawid Kubacki

Dawid Kubacki ma 9,1 punktu przewagi nad Mariusem Lindvikiem, 13,3 pkt. nad Karlem Geigerem i 13,7 pkt. nad Ryoyu Kobayashim w klasyfikacji generalnej 68. Turnieju Czterech Skoczni (WIĘCEJ). W poniedziałek skoczków czeka ostatnia odsłona turnieju, czyli zmagania w Bischofshofen, gdzie reprezentant Polski jest rekordzistą obiektu. 

Reprezentant Polski jest faworytem bukmacherów do triumfu w turnieju. Za każdą złotówkę postawioną na jego zwycięstwo w TCS, można zarobić od od 2,15 do 2,25 zł. Kurs pokazuje, że bukmacherzy dają Kubackiemu największe szanse na wygraną, ale nie jest on murowanym kandydatem. 

Bukmacherzy oceniają, że to Marius Lindvik będzie najgroźniejszym rywalem Kubackiego w Bischofshofen. Za triumf Norwega w TCS płacą od 3,00 do 3,50 zł za każdą postawioną złotówkę. Czwarte miejsce w klasyfikacji TCS zajmuje Kobayashi, ale on również - w oczach bukmacherów - ma szanse na wygraną w turnieju. Kurs na taki scenariusz waha się od 3,00 do 3,50 zł, czyli jest bardzo zbliżony do kursu na Lindvika. Kobayashi już w niedzielnych treningach i kwalifikacjach udowodnił, że mimo blisko 14-punktowej straty, stać go na wielki pościg za Kubackim (WIĘCEJ). 

ZOBACZ WIDEO: Skoki narciarskie. 68. Turniej Czterech Skoczni. Jakub Kot zaniepokojony formą brata. "Ciężko się cieszyć gdy nic nie wychodzi"

Spośród czołowej czwórki TCS, która wciąż liczy się w walce o wygraną, bukmacherzy nie dają większych szans trzeciemu aktualnie Karlowi Geigerowi. Za każdą złotówkę postawioną na wygraną Niemca płacą od 12,00 do nawet 18,00 zł. Może być to efekt słabszych skoków Geigera w poniedziałkowych treningach i kwalifikacjach. 

Początek decydującego konkursu TCS o godzinie 17:15. 

Faworyci do wygranej w 68. Turnieju Czterech Skoczni według bukmacherów:

Zawodnik Kurs na zwycięstwo (zł) Kurs na miejsce w TOP 3 (zł)
Dawid Kubacki od 2,15 do 2,25 od 1,05 do 1,11
Marius Lindvik od 3,00 do 3,50 od 1,10 do 1,25
Ryoyu Kobayashi od 3,00 do 3,50 1,22
Karl Geiger od 12,00 do 18,00 od 2,00 do 2,35

Kto zwycięży 68. Turniej Czterech Skoczni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×