KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Znani riderzy na SnowShow!

Od kilkunastu lat organizujemy najlepsze wyjazdy narciarsko-snowboardowe w Alpy. Niezapomniane imprezy, szaleństwo freestylowe, freeridowe oraz niesamowici ludzie, to tylko niektóre z naszych atutów.

 Redakcja
Redakcja
Wojtek Materiały prasowe / SnowShow / Na zdjęciu: Wojtek

Na wyjazdy uczęszczają znane nazwiska w świecie snowboardowym i narciarskim. Riderzy odkrywają nowe trasy freeride, a przy tym doskonale się bawią. Szaleją również w snowparkach, szlifując freestylowe umiejętności. Uczestnicy wyjazdów mają szansę porozmawiać, zbić piątkę i poradzić się zawodowców.

Do ekipy SnowShow na wyjazdach narciarskich i snowboardowych gościnnie dołączył Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak. Urodzony w Bielsku-Białej snowboardzista jako dziecko miał przed sobą otwarte drzwi do kariery zawodowego skoczka narciarskiego. Zaskoczeni? My absolutnie nie. Wojtek w wieku 13 lat zaczął jeździć na desce. Jego specjalnością stał się jibbing, czyli jazda po poręczach i elementach miejskiego krajobrazu.

W 2013 roku postanowił jako pierwszy na świecie zjechać na desce snowboardowej po linie cumowniczej statku w Gdyni. Brał udział w naszych wyjazdach jako szkoleniowiec freestyle'u, gdzie uczestnicy mogli szkolić się pod jego okiem. Snowboardzista, mimo doskonałego opanowania jibbingu, postanowił spróbować swoich sił również w backcountry, co nie było łatwym wyczynem. Mimo wielu niepowodzeń Wojtek odniósł ogromne sukcesy. Jest to typ człowieka, który się nie poddaje i osiąga wyznaczone cele. Samorealizacja jest dla niego najważniejsza.

Do Teamu riderów SnowShow należy pochodzący z Zakopanego Kuba Wolak z Wolak Brothers, który ze snowboardem ma styczność od najmłodszych lat. Kuba jest jednym z trójki braci. Najstarszy Jan Kanty Wolak był prekursorem snowboardingu w Polsce. Następny jest Tomek, który przez kilka lat przodował w tej dyscyplinie. Kuba to rocznik 1996, a umiejętnościami przegania już braci.
Fot. SnowShow Fot. SnowShow
Wyróżnia go niesamowita wszechstronność. W internecie krążą filmy z solidnych skoków, ulicznych jibbów czy różnego rodzaju dropów. Kuba wraz z wytwórnią RawHollow kręcą zapierające dech materiały z backcountry. Śledźcie poczynania tego młodego ridera, ponieważ chłopak ma niesamowity talent i rozwija swoje umiejętności w szalonym tempie.

Kierujemy nasze wyjazdy narciarskie i snowboardowe zarówno do amatorów, jak i zawodowców. Naszym celem jest zaspokojenie Waszego głodu wiedzy i progresu. Nasi riderzy wynajdują i korzystają ze wszystkiego co najlepsze w uczęszczanych przez nas miejscówkach. Nowe trasy freeridowe, progres w freestyle'u to wszystko znajdziecie na naszych wyjazdach.

Wybierając się na ZIMNO freestyle i ZIMNO freeride week, możecie liczyć na niezły wycisk i przełamywanie własnych słabości. Każdy uczy się na własnych błędach, jednak mając prekursora, jakim jest Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak czy Kuba Wolak, na pewno łatwiej jest unikać potknięć czy minimalizować ryzyko. Biorąc pod uwagę ich ogromne doświadczenie, bolesne upadki lub kontuzje, korzystajmy z wiedzy, jaką zdobyli.

ZOBACZ WIDEO: Serie A. Przełamanie Krzysztofa Piątka! Milan remisuje pod wodzą nowego trenera [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

 

Polub Sporty Zimowe na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×