WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Robert Korzeniowski o Kamilu Stochu i Justynie Kowalczyk (wideo)

Robert Korzeniowski uważa, że Kamil Stoch pokazał swoją wielkość tym, że pomimo złego samopoczucia i gorączki przed niedzielnym konkursem, jego organizm potrafił "wskoczyć na wyższy pułap".
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Robert Korzeniowski: Wielkość Stocha polega też na tym, że potrafił pokonać chorobę

Źródło: Orange sport/x-news

Robert Korzeniowski o kontuzji Justyny Kowalczyk

Korzeniowski o kontuzji Kowalczyk: Do tej pory nie wiemy dokładnie co się stało

Źródło: Orange sport/x-news

Jesteśmy na Facebooku, dołącz do nas!

Polecamy:
2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland - KUP BILETY >>>
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Orange sport/x-news

Komentarze (31):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Wymiatacz 0
  Nie odczytałeś intencji mojego komentarza, ale to może dlatego, że używanie słów typu "ciągle" lub "wmawiać" jest dla Ciebie po prostu naturalne :)
  PS. to tylko wyjaśnienie i niekoniecznie trzeba je traktować jako zaproszenie do dłuższej debaty :P
  wislok Bo w odniesieniu do mojego komentarza piszą ciągle o szacunku do Justyny Kowalczyk, więc można odnieść takie wrażenie.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Szymonn 0
  Masz rację Korzeniowskim w tym przypadku nie ma co się przejmować. Wydaje mi się, że nie do końca wyolbrzymiamy. Tylko ta dyskusja tak urosła. Justyna Kowalczyk i Kamil Stoch to tematy nr.1 i chcąc czy nie ciągle będzie nawracanie do poprzednich tematów. Po meczach Agnieszki Radwańskiej także widzę, że trwają ogromne dyskusje.
  A wracając do pana Tajnera to według mnie takie wypowiedzi prezesa związku jest niepotrzebna. Oczywiście Kowalczyk może trochę przesadziła z tym atakiem na "ekspertów". Pani Kowalczyk nie jest idealna, ona też miewa różne wpadki podczas wywiadów i nie tylko. Jednak jeżeli osoba, która obejmuje tak wysokie stanowisko jak pan Tajner powinien chyba nie co lżej wypowiadać się w danym temacie. Patrzac na to ,że zapewne wiedział o kontuzji. Bo potem powstają z tego takie historie. Zawodniczka jest zła, kibice zaczynają wewnętrzną walkę o to kto ma rację. Po co to.
  Wiesz co Wislok. Najlepiej będzie jak zakończymy tą dyskujse w ramach zgody sportowej. I nie damy się wciągnąć jeszcze bardziej. Przynajmnie ja kończę, ponieważ sport jest najważniejszy. A te wszytskie dyskuje- ta nasza i inne powoli zaczynają krążyć w kółko, niepotrzebnie budując ciągłe napięcie. Zajmijmy się wynikami naszych wszystkich sportowców.
  Pozdrawiam.
  wislok Było jest i będzie. Moim zdaniem wyolbrzymiacie sprawę. Wypowiedź Tajnera nie na miejscu, znał jej problemy z stopą,a szóste miejsce to wysoka lokata, choć zapewne znając ambicje Justyny Kowalczyk to gdyby była zdrowa to nie była by z niej szczęśliwa. To normalne dla sportowca tak wielkiego formatu. Korzeniowskim bym się nie przejmował,on lubi wypowiadać się na temat innych sportowców. Ja też czytam,że Małysz chciwy,pazerny , nieinteligentny,taki,owaki itp. Jak ktoś jest na świeczniku musi mieć grubą skórę niestety, nie znam nikogo , do którego nie było uwag czy krytyki, nawet była do Jana Pawła II.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Szymonn 0
  Oczywiście zgadza się, można napisać coś krytycznego. Sam nie raz marudziłem na temat naszych sportowców, a także Justyny Kowalczyk. W tym , pełna zgoda. Tylko żeby kogoś krytykować to trzeba najpierw mieć do tego solidne podstawy. A jakie miał pan Tajner? Jeszcze dziennikarzy rozumie. Muszą coś napisać i piszą oraz mówią o tym co jest aktualnie.
  Na forum, każdy może pisać co chce. I nie zamierzam nikogo krytykować. I tutaj nie brał bym na poważnie niektórych wpisów. Chodzi bardziej o ludzi ze świata sportowego.
  Nie widziałem komentarza o którym wspomniałeś lub go po prostu nie kojarzę.
  wislok Dodam,że pewnie widziałeś komentarze nt. Małysza użytkownika Justyna. Powiem tak jej zdania nie podzielam, choć wiem z czego się to mogło wziąć. Zamieszanie z Attache to po częśći także wina Małysza, co sam przyznaje i mogło powstać takie wrażenie,że pazerny i chciwy. Inna sprawa,że ja Szymonnie nie uznaję pewnych dogmatów. Na przykład taki,że skoro Justyna Kowalczyk to znakomity sportowiec , z wielkim dorobkiem to nie można napisać nic krytycznego np. tego,że nie rozumiem(bo nie rozumiem) ataku na "ekspertów" czy dziennikarzy. Zaraz dostaję uwagi,że nie wolno, że brak szacunku, że się nie wspiera. Forum jest od tego,żeby pisać to co się uważa, jeśli uważam,że Małysz nie powinien godzić się na bycie Attache nie znając zakresu obowiązków i zobowiązań to piszę to. To jest taki pewny mechanizm autocenzury - niektórzy uważają za zdradę i zbrodnię pytanie o sens powstania warszawskiego , ja uważam to za normalną dyskusję historyczną i nie jest tak,że ten kto podważa sens powstania Warszawskiego podważa bohaterstwo uczestników. Tu mam wrażenie,że są podobne mechanizmy. Sorry Wymiataczu,że wszedłem w twoją działkę analizowania pewnych zjawisk.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (31)
Pokaż więcej komentarzy (31)
Pokaż więcej komentarzy (31)