A jednak. Kolejny zwrot akcji u znanego piłkarza

Mauro Icardi i Wanda Nara ponownie są parą. Piłkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem, które to potwierdza. O tym związku znów rozpisują się media na całym świecie.

DF
Mauro Icardi i Wanda Nara Instagram / Na zdjęciu: Mauro Icardi i Wanda Nara
Mauro Icardi jest obecnie piłkarzem Galatasaray. W październiku ubiegłego roku media informowały, że Argentyńczyk nie jest wierny swojej żonie - Wandzie Narze. Wówczas kobieta postanowiła mu dać kolejną szansę. Niedawno jednak Nara postanowiła rozwieść się z Icardim.

- Jest to dla mnie bardzo bolesne przeżycie. Ale biorąc pod uwagę rzeczy, które wychodzą na światło dzienne oraz spekulacje w kolorowych mediach, lepiej żebyście wiedzieli to ode mnie - powiedziała wówczas aktorka, modelka i agentka piłkarska w relacji na InstaStories.

Teraz doszło do kolejnego zwrotu akcji w ich związku. Icardi opublikował na Instagramie fotografię ze swoją żoną. Nic nie wskazuje na to, aby miało dojść do rozwodu.

Icardi i Nara są małżeństwem od 2014 roku. Obecnie Argentynka przebywa w swojej ojczyźnie, gdzie musi wypełnić swoje zobowiązania wobec telewizji.

ZOBACZ WIDEO: Kto zawiódł w kadrze? Jemu mówimy "nie"

"The Sun" informuje, że Icardi zrezygnował z treningów, by uporządkować sprawy prywatne. Jak widać zrobił to na tyle dobrze, że decyzja o rozstaniu została przynajmniej na razie, odłożona.

Czytaj także:
Polski trener doświadczył niszczycielskiego żywiołu. Poruszająca relacja

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×