Nieoczekiwany finał wywiadu z Messim. Gwiazdor totalnie zaskoczony!

Lionel Messi zupełnie nie spodziewał się takiego zakończenia rozmowy. W pewnym momencie dziennikarz, który przeprowadzał wywiad z piłkarzem, rozkleił się.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Lionel Messi i dziennikarz Pablo Giralt Twitter / twitter.com/giraltpablo / Lionel Messi i dziennikarz Pablo Giralt
Na miesiąc przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Katarze argentyńska telewizja DIRECTV Sports przeprowadziła godzinny wywiad z Lionelem Messim. Piłkarski gwiazdor długo opowiadał o karierze, prywatnym życiu i zbliżającym się mundialu, ale w mediach najwięcej pisze się o samym zakończeniu rozmowy.

W pewnym momencie dziennikarz wyraźnie się wzruszył. Pablo Giralt był szczęśliwy, że Messi przyjął go we własnym domu i się przed nim otworzył. Miał łzy w oczach i trudno było mu powiedzieć pełne zdanie.

- Jestem chłopcem z Venado Tuerto, który całe życie marzył, żeby to zrobić. Ale nigdy nie myślałem, że będę miał szczęście, że będę mógł towarzyszyć ci z moją historią, z moją miłością do twojej kariery i dziękuję ci z głębi serca - powiedział Giralt.

ZOBACZ WIDEO: Czy Lewandowski jeszcze powalczy o Złotą Piłkę? "Mam obawy, że nie!"

Zawodnik PSG był zdziwiony reakcją dziennikarza. Nie wiedział, co ze sobą zrobić. W pewnym momencie rozłożył się na kanapie i wyglądał na rozbawionego. Gdy zobaczył, że sytuacja się nie zmienia, spoważniał, złapał Giralta za rękę i zwrócił się do niego. "Dziękuję. Porusza mnie to, że mogę dotrzeć do ludzi w Argentynie i na świecie, którzy zawsze mi towarzyszyli, podziwiali mnie jako piłkarza lub jako osobę, że mogą mnie poznać dzięki tej rozmowie" - powiedział Messi.

Końcówkę wywiadu Giralt zamieścił w mediach społecznościowych (zobacz niżej). - Wdzięczny życiu za spełnienie jednego z moich największych marzeń. Dziękuję Ci Leo za Twoje ciepło i prostotę. Jesteś wielki. I dziękuję wszystkim, którzy byli równie poruszeni jak ja i towarzyszyli mi w tej wspaniałej podróży. Kocham cię, Leo!" - napisał nad nagraniem.

Czytaj też:
-> Leo Messi wskazał faworytów mundialu
-> Kto wygra Złotą Piłkę 2023? Mają już swojego faworyta

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Argentyna wygra tegoroczny mundial?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×