Lewandowski nie będzie zadowolony? Tak kolega z Barcelony ocenił jego umiejętności taneczne

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Juan Manuel Serrano Arce oraz TikTok/Eleven Sports / Na zdjęciu: Robert Lewandowski, w kółku Jules Kounde
Getty Images / Juan Manuel Serrano Arce oraz TikTok/Eleven Sports / Na zdjęciu: Robert Lewandowski, w kółku Jules Kounde
zdjęcie autora artykułu

Jules Kounde nie zawiódł. Kolega Roberta Lewandowskiego z FC Barcelony ocenił jego umiejętności taneczne. Polak nie będzie zadowolony.

Przed kilkoma tygodniami Robert Lewandowski podbił internet. Wideo z jego tańcem podczas imprezy sylwestrowej w restauracji zdobyło ogromną popularność.

Na imprezie polski napastnik bawił się z trzema kolegami z drużyny: Frenkiem de Jongiem, Sergim Roberto oraz Andreasem Christensenem.

Dziennikarz Eleven Sports Mateusz Święcicki zadał mu pytanie o to umiejętności taneczne polskiego napastnika. Wspomniał o filmiku, na którym Lewandowskim tańczył w restauracji. Wideo stało się bardzo popularne w Polsce.

- Mam powiedzieć prawdę? Nie obejrzałem tego wideo, ale widziałem inne. Nie chcę być za bardzo krytyczny wobec niego. Daję czwórki - powiedział roześmiany Jules Kounde.

W niedzielę przed zawodnikami FC Barcelony wielki mecz. Duma Katalonii zmierzy się z Realem Madryt. Spotkanie FC Barcelona - Real Madryt w niedzielę o godz. 21. Transmisja w Eleven Sports, dostępnym w Pilot WP. Relacja tekstowa na WP SportoweFakty.

Czytaj również: Otrzymał wiadomość od żony. Legenda Barcelony ogłosiła strajk głodowy

ZOBACZ WIDEO: "To nie jest tak, że się mądrzę". Robert Lewandowski mówi o swojej roli w Barcelonie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty