Powiedziała tak! Zaręczyny polskich olimpijczyków

Karolina Bosiek i Damian Żurek wybrali się na wakacje na Malediwy. Żurek poprosił o rękę swoją partnerkę i oświadczyny zostały przyjęte. To wyjątkowa para w polskim sporcie.

DF
Damian Żurek i Karolina Bosiek Instagram / Na zdjęciu: Damian Żurek i Karolina Bosiek
Karolina Bosiek oraz Damian Żurek uprawiają tę samą dyscyplinę sportu - łyżwiarstwo szybkie. Oboje mają już za sobą występy na igrzyskach olimpijskich. Panczeniści tworzą zatem wyjątkową parę.

Po wyczerpującym sezonie wybrali się na rajskie wakacje. Polecieli na Malediwy, a tam Żurek oświadczył się swojej partnerce. Ta powiedziała tak! Panczenista opublikował dwie fotografie w mediach społecznościowych.

Jedna z nich robi szczególne wrażenie. Na piasku został utworzony napis "She said Yes", co oznacza: "powiedziała tak". Zdjęcie zostało wykonane z lotu ptaka, a para ustawiła się obok napisu.

Na Instagramie posypało się mnóstwo gratulacji dla zakochanych. Internauci zwrócili uwagę na doskonały pomysł na zdjęcie z lotu ptaka. Żurek i Bosiek wykazali się pomysłowością. Przypomnijmy, że naszych panczenistów dzieli rok różnicy. Żurek ma rocznikowo 24 lata, a Bosiek 23.

Czytaj także:
"Panie redaktorze". Błyskawiczna reakcja Kamila Stocha na te słowa

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: On się nic nie zmienia. Ronaldinho nadal czaruje


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×