Żona wyśmiała Kubackiego. "Zostań przy skokach"

Po sezonie Dawid Kubacki ma więcej czasu dla rodziny. Jego żona wrzuciła wideo, na którym rysuje on z córką. Opatrzyła je wymownym hasztagiem. "Zostań przy skokach" - skomentowała żartobliwie. Skoczek jej odpowiedział.

AD
Dawid Kubacki wraz z córką Instagram / Dawid Kubacki/Marta Kubacka / Na zdjęciu: Dawid Kubacki wraz z córką
Dawid Kubacki obecnie jest jednym z najlepszych skoczków świata. W ubiegłym roku wywalczył m.in. brązowy medal mistrzostw świata i niemal do końca liczył się w walce o podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z ostatnich kilku zawodów wycofał się jednak z powodu poważnej choroby swojej żony - Marty Kubackiej.

Para ma dwie córki. Starsza, Zuzanna urodziła się w grudniu 2020 roku. Maja z kolei przyszła na świat na początku stycznia 2023 roku.

Po sezonie Dawid Kubacki w końcu ma więcej czasu na spędzanie czasu z rodziną. Marta Kubacka wrzuciła nagranie, jak rysuje na tablicy ze swoją starszą córką.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękna partnerka Arkadiusza Milika zakończyła pewien etap

Widać było, że rysowanie nie jest to mocna strona medalisty olimpijskiego. Coś co miało być, przynajmniej w założeniach, żyrafą, w niczym jej nie przypominało. Z humorem skomentowała to jego żona, która użyła wymownego hasztaga "Zostań przy skokach".

"Proszę nie szkalować mojego talentu rysunkowo, bo mi tu Zuzia przeszkadzała" - zażartował Dawid Kubacki. Jego żona podsumowała, że "to wygląda jak ziemniak skrzyżowany z parówką"

Czytaj więcej:
Ani Messi, ani Ronaldo. To on jest najdroższym piłkarzem świata

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×