Vonn wciąż zachwyca. Pokazała się w bikini

Przez lata Lindsey Vonn była czołową narciarką alpejską świata. Po zakończeniu profesjonalnej kariery została przy sporcie. Vonn wciąż może pochwalić się niesamowitą figurą i szybko znalazła nową pasję.

ŁW
Lindsey Vonn Instagram / Na zdjęciu: Lindsey Vonn
Przed laty fani zachwycali się wyjątkowymi umiejętnościami Lindsey Vonn, które ta pokazywała na narciarskich stokach. Amerykanka jest jedną z najbardziej utytułowanych narciarek w historii. W 2019 roku postanowiła zakończyć karierę. Był to efekt zdrowotnych problemów, z którymi zmagała się narciarka.

I choć od tego czasu minęły cztery lata, to Vonn wciąż zachwyca. W mediach społecznościowych publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak spędza wolny czas. Ostatnio zaprezentowała fotografię z surfingu.

Okazuje się, że to jej nowa pasja. Vonn tym samym pozostała przy sporcie i rozwija swoje umiejętności w nowym sporcie. Surfowanie sprawia jej radość, ale wiąże się też z przykrymi historiami.

Jedną z nich Vonn podzieliła się w sieci. "To był wspaniały dzień, ale zakończyło się na ugryzieniu gigantycznej meduzy. Dosłownie przejechałam po niej, gdy wstawałam na deskę. Dziękuję wszystkim, którzy doradzali mi w tej kwestii. Myślę, że to zostawi ślad na jakiś czas" - napisała na Instagramie.

Vonn to trzykrotna medalistka olimpijska (raz złota i dwa razy brązowa), a także ośmiokrotna zdobywczyni medali w mistrzostwach świata. Cztery razy sięgała po Kryształową Kulę za triumf w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

Czytaj także:
Nawet trener nie wiedział, o co chodzi. To był kluczowy moment meczu [WIDEO]
Radość ekspertów nie do opisania po wyczynie Polek

ZOBACZ WIDEO: To nie jest tylko problem trenera
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×