Tylko spójrz, kogo po latach spotkała Lewandowska. To ważna dla niej osoba

"Spotkanie po latach z moim Sensei" - zdradziła Anna Lewandowska w relacji na InstaStories. Scena miała miejsce na hiszpańskiej plaży.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Anna Lewandowska (na małym foto: z trenerem karate Jerzym Szcząchorem Instagram / https://www.instagram.com/annalewandowska / Na zdjęciu: Anna Lewandowska (na małym foto: z trenerem karate Jerzym Szcząchorem
Anna Lewandowska w przeszłości z sukcesami uprawiała karate. Żona zawodnika Barcelony i reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego, jest wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym.

Przygodę z karate rozpoczęła w wieku 11 lat. Mając 13 lat trenowała w klubie KK Pruszków, gdzie ćwiczyła pod okiem Jerzego Szcząchora.

Swój pierwszy medal wywalczyła w 2005 r., zajmując 2. miejsce podczas mistrzostw Polski w kumite indywidualnym w kategorii juniorów.

35-letnia Lewandowska w relacji na InstaStories pokazała zdjęcie z plaży. Na fotografii widzimy trenerkę fitness i blogerkę promującą zdrowy tryb życia w towarzystwie... Szcząchora. Oboje pozują, stojąc na desce surfingowej (patrz skan poniżej).

"Spotkanie po latach z moim Sensei (trenerem karate Jerzym Szcząchorem, który trenował mnie przez wiele lat)" - podkreśliła w opisie migawki.

www.instagram.com/stories/annalewandowska www.instagram.com/stories/annalewandowska

Zobacz:
Najpierw oglądała popis męża, a potem... Tak niedzielę spędziła Anna Lewandowska
Widziała z trybun, jak Lewandowski ratuje Barcelonę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×