Lawina komentarzy. Wyjątkowe zdjęcia gwiazdora TTV z ukochaną

Krzysztof Radzikowski wrzucił do sieci fotografie z przejażdżki motocyklem ze swoją cudowną kobietą. "Super razem wyglądacie" - skomentowali internauci.

PB
Michalina Pyszkiewicz i Krzysztof Radzikowski Instagram / instagram.com/krzysztofradzikowski / Na zdjęciu: Michalina Pyszkiewicz i Krzysztof Radzikowski
Były strongman (startował z sukcesami w latach 2005-09), obecnie gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV, Krzysztof Radzikowski na swoim instagramowym profilu zamieścił kilka zdjęć ze swoją śliczną partnerką życiową - Michaliną Pyszkiewicz.

Na pierwszej z fotografii (patrz poniżej) widzimy parę, siedzącą na motocyklu. Zakochani są zwróceni do siebie głowami schowanymi w kaskach. Migawka jest czarno-biała.

"Dzielić pasję z ukochaną osobą - bezcenne" - podkreślił w opisie zdjęcia 42-letni Radzikowski.

Pozostałe dwie fotki również zostały zrobione podczas wspólnej przejażdżki. Internauci byli pod ogromnym wrażeniem. Zdjęcia w kilka godzin od publikacji "zebrały" blisko 17 tys. polubień i ponad 50 komentarzy.

"Śliczna para", "Super", "Wow!", "Piękna sesja i pasja", "Pasujecie do siebie", "Mega zdjęcia" - to tylko wybrane opinie fanów.

Zobacz:
Gwiazdor TTV ostro Fernando Santosie. Porównał go do prezydenta Polski
Pokazał zdjęcie z żoną. "Jaka ona piękna"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: przyjrzyj się dokładnie. Skradła show w centrum miasta
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×