Pokazał zdjęcie z żoną. "Jaka ona piękna"

Były strongman i gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" Krzysztof Radzikowski opublikował w sieci zdjęcie z piękną żoną. Fani są zachwyceni. Pod fotografią pojawiło się sporo komentarzy.

ŁW
Krzysztof Radzikowski Instagram / Na zdjęciu: Krzysztof Radzikowski
W przeszłości Krzysztof Radzikowski był strongmanem i w tej dyscyplinie sportu odnosił duże sukcesy. Potem zaistniał w telewizji. Do dziś bierze udział w programie stacji TTV "Gogglebox. Przed telewizorem", gdzie wraz ze swoim przyjacielem Dominikiem Abusem komentuje to, co ogląda w telewizji.

Radzikowski cieszy się niemałą popularnością dzięki swoim telewizyjnym występom. To zaowocowało nawet propozycją walki we freak fightach. Stoczył pojedynek na Fame MMA z Piotrem Piechowiakiem i przegrał decyzją sędziów.

W niedzielę Radzikowski opublikował na Instagramie zdjęcie z żoną. "My odpoczywamy po intensywnej niedzieli. A jak wam dzień minął???" - napisał w mediach społecznościowych.

Pod postem pojawiła się lawina komentarzy. Fani są zachwyceni zwłaszcza żoną telewizyjnego gwiazdora. "Jaka ona piękna", "Cudowna para", "Piękni, jak zawsze" - czytamy, a to tylko część wpisów pod zdjęciem.

Radzikowski długo strzegł swojej prywatności i nie pokazywał żony w mediach społecznościowych. To się jednak zmieniło i teraz publikuje sporo zdjęć z piękną ukochaną.

Czytaj także:
Pięć bramek w Białymstoku i nowy lider PKO Ekstraklasy
W końcu był szczęśliwy. Lewandowski skomentował przełamanie

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×