"Nie do wiary". Zobacz, kto złożył życzenia Borkowi

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Mikolaj Barbanell / Kanał Sportowy/Twitter / Mateusz Borek / Luis Figo
Getty Images / Mikolaj Barbanell / Kanał Sportowy/Twitter / Mateusz Borek / Luis Figo
zdjęcie autora artykułu

2 listopada 50. urodziny świętował Mateusz Borek. Z tej okazji znanemu dziennikarzowi i komentatorowi sportowemu życzenia postanowiły złożyć znane osobistości.

W tym artykule dowiesz się o:

Głos Mateusza Borka powinien być znany każdemu nawet mniej zorientowanemu kibicowi piłki nożnej. Przed laty był on komentatorem w Polsacie Sport, a od jakiegoś czasu jest twarzą TVP Sport.

Ponadto Borek spełnia się w roli współwłaściciela "Kanału Sportowego". Nie dziwi zatem fakt, że w środowisku sportowym jest dość mocno rozpoznawalny.

Nie dziwi zatem to, jakie osobistości postanowiły złożyć mu życzenia. W tym gronie znalazł się m.in. Luis Figo, wicemistrz Europy z 2004 roku z Portugalią, czy Dante - reprezentant Brazylii, były kolega Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: film obejrzało pół miliona osób. Gwiazdor Realu zachwycił

- Życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin przyjacielu. 50 lat - nie do wiary - mówił Dante (cały materiał wideo z życzeniami znajduje się na końcu artykułu).

Z kolei kawałek znanego utworu "Happy Birthday to You" odśpiewał Dereck Chisora, weteran, brytyjski bokser wagi ciężkiej. Do życzeń przyłączył się również Leonardo Bonucci, były piłkarz.

Zobacz także: Świątek zaczęła przepraszać

Źródło artykułu: WP SportoweFakty