Mateusz Borek pokazał fotografię z przeszłości. To jest prawdziwy hit!

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / WP SportoweFakty/Twitter / Mateusz Borek pokazał w swoich social mediach zdjęcie z dzieciństwa.
WP SportoweFakty / WP SportoweFakty/Twitter / Mateusz Borek pokazał w swoich social mediach zdjęcie z dzieciństwa.
zdjęcie autora artykułu

Jeden z najbardziej znanych polskich komentatorów sportowych właśnie skończył 50 lat. Z okazji okrągłych urodzin postanowił podzielić się z internautami pewnym intrygującym zdjęciem.

W tym artykule dowiesz się o:

50 lat - Mateusz Borek obchodził w czwartek (2.11.) swoje wielkie święto. Do obecnego współwłaściciela Kanału Sportowego oraz nadal czynnego komentatora piłkarskiego (w TVP) dotarło wiele urodzinowych życzeń. Od Zbigniewa Bońka, przez Tomasz Adamek aż po... Luisa Figo (TUTAJ znajdziesz więcej szczegółów >>).

Jubilat przez cały dzień był aktywny w social mediach: dziękował za życzenia, odpisywał internautom, wspominał różne sytuacje ze swojego życia. Aż postanowił opublikować wyjątkowe zdjęcie. Wyjątkowe, bo sprzed mniej więcej 40 lat.

"W życiu musi grać muzyka. Skrzypce nadal zakurzone, ale zdjęcie parę chwil z przeszłości odświeżyło" - napisał. I pokazał zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać, jak... gra na skrzypcach.

Borek wspominał już w kilku miejscach (wywiadach, wypowiedziach), że będąc dzieckiem uczęszczał do szkoły muzycznej. Przychodził ze szkoły i kilka razy w tygodniu w godzinach popołudniowych ćwiczył umiejętności gry na instrumentach.

Był to czas, gdy mieszkał jeszcze w rodzinnej Dębicy. - Mój tata był niespełnionym muzykiem i kiedyś powiedział, że jeżeli chcę pójść na mecz, to muszę najpierw zdać do szkoły muzycznej. No i zdałem. Ukończyłem szkołę pierwszego stopnia, a w międzyczasie zacząłem grać w kapeli Zespołu Pieśni i Tańca Igloopolanie - przyznał przed laty w rozmowie z magazynem "Gala".

Czytaj także: Wiedziałeś? Tym na co dzień zajmuje się żona Mateusza Borka >>

ZOBACZ WIDEO: Leo Messi dla WP o Barcelonie z Lewandowskim: To świetna mieszanka

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Kto jest najlepszym polskim komentatorem sportowym?
Dariusz Szpakowski
Mateusz Borek
Jacek Laskowski
Przemysław Babiarz
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)