Trzy miesiące temu urodziła. Niesamowite, jak wygląda

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Małgorzata Hołub-Kowalik.
Instagram / / Na zdjęciu: Małgorzata Hołub-Kowalik.
zdjęcie autora artykułu

W sierpniu Małgorzata Hołub-Kowalik urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła jej córka. Teraz polska biegaczka pokazała swoją formę. Robi wrażenie!

W tym artykule dowiesz się o:

Jedną z najlepszych polskich biegaczek bez wątpienia jest Małgorzata Hołub-Kowalik. 31-latka to mistrzyni olimpijska z 2020 w sztafecie mieszanej 4x400 metrów i wicemistrzyni olimpijska w sztafecie 4x400 metrów oraz wicemistrzyni świata w sztafecie 4x400 metrów z 2019 roku.

W 2023 roku musiała zrobić sobie krótką, przymusową przerwę od startów oraz treningów biegowych. Polka zaszła w ciążę, a pod koniec sierpnia urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła jej córka Blanka.

Po dwóch miesiącach od tych wydarzeń biegaczka powróciła do treningów. Wszystko po to, aby wystąpić w przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu. - Gdyby nie igrzyska olimpijskie, już dałabym sobie spokój. Tylko dlatego zdecydowałam się na powrót - powiedziała pod koniec października w rozmowie z WP SportoweFakty.

Od słów Polka przeszła do czynów. W poniedziałek Hołub-Kowalik pochwaliła się na Instagramie swoim zdjęciem na którym widać ją w szatni na siłowni. Po ciąży nie ma już ani śladu z czego sama biegaczka jest zadowolona.

- Całą ciążę myślałam, że pozbycie się ciążowego brzuszka będzie największym problem, a tu życie potrafi zaskoczyć. Brzuszka praktycznie nie ma, ale bioderka… są baaaaaaardzo okazałe. Jak żyć - przekazała biegaczka.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Zobacz także: Była mistrzyni Ukrainy: Już nie wierzę, że kiedykolwiek wrócę do rodzinnego miasta Zapadła decyzja ws. Pistoriusa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)