Gwiazda reprezentacji Polski planuje zakup kilku mieszkań. Padła nazwa miasta

Magdalena Stysiak pochodzi z wioski pod Łodzią. I to właśnie do tego miasta siatkarka z różnych względów ma szczególny sentyment. Ten jest na tyle silny, że zaczęła wybiegać myślami w przyszłość.

Szymon Michalski
Szymon Michalski
Magdalena Stysiak / mapa Polski Getty Images / Paweł Piotrowski / Magdalena Stysiak / mapa Polski
Kibicom siatkówki Magdaleny Stysiak przedstawiać nie trzeba. Mowa w końcu o kluczowej zawodniczce w reprezentacji Polski. Miała ona spory wkład w ostatnie sukcesy kadry, m.in. w awans na igrzyska olimpijskie w Paryżu.

Na co dzień Stysiak jest związana z tureckim klubem - Fenerbahce Stambuł. Zanim jednak wyjechała za granicę, rzecz jasna reprezentowała polskie kluby. W tym gronie są Chemik Police i Grot Budowlani Łódź.

Szczególnie miłe wspomnienia 22-latka ma z Łodzią. To w tym mieście reprezentantki Polski wywalczyły przepustkę na igrzyska olimpijskie 2024. Ponadto w tych rejonach Stysiak wychowywała się - pochodzi ze wsi Turów, położonej w województwie łódzkim.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

Z tego też powodu siatkarka planuje swoją przyszłość z Łodzią. W rozmowie z oficjalną stroną klubową Grot Budowlanych Łódź Stysiak zdradziła, że ma już konkretne zamiary.

- Lubię wracać do Łodzi. Zawsze, gdy mamy reprezentację, lubię się tam pojawiać i przebywać. Tam mam też mieszkanie. Wspomnienia są zawsze świetne i lubię to miasto. Planuję nawet kupno kilku mieszkań, jak zdrowie pozwoli, aby móc się tam zawsze pojawiać, bo uwielbiam miasto i ludzi dookoła - powiedziała.

Stysiak, mówiąc o zdrowiu, miała na myśli kłopoty z kolanem. Z tym problemem 22-latka zmagała się, gdy była jeszcze nastolatką. Od dwóch lat polska siatkarka ma jednak spokój i w pełni może skupić się na aspekcie sportowym.

Zobacz także:
Od 0:2 do 3:2 w meczu Tauron Ligi
Ataki Smarzek to za mało na zespół Wołosz

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×