Święty-Ersetic rozgrzała internautów. Co za sesja!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Piotr Hawalej / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic
Getty Images / Piotr Hawalej / Na zdjęciu: Justyna Święty-Ersetic
zdjęcie autora artykułu

Najnowsza fotografia Justyny Święty-Ersetic zwala z nóg. Lekkoatletka pochwaliła się w sieci efektem profesjonalnej sesji zdjęciowej. Fani są zachwyceni!

W tym artykule dowiesz się o:

Nasza wybitna biegaczka w lipcu tego roku ogłosiła, że z przyczyn zdrowotnych musi przedwcześnie zakończyć sezon. Głównym powodem był uraz ścięgna Achillesa. Po pewnym czasie Justyna Święty-Ersetic wyznała, że zmaga się również z depresją i o tej nierównej walce opowiedziała w rozmowie z WP SportoweFakty ---> TUTAJ.

W październiku lekkoatletka przekazała nam, że czuje się już zdecydowanie lepiej i chce jak najlepiej przygotować się do igrzysk olimpijskich w Paryżu.

I faktycznie, multimedalistka olimpijska obecnie wręcz promienieje. Justyna Święty-Ersetic 3 grudnia obchodzi swoje urodziny i z tej okazji opublikowała na swoim fanpage'u piękne, bardzo kobiece i sensualne.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

"Happy birthday to me" - podpisała swój post 31-letnia biegaczka.

Justyna Święty-Ersetic otrzymała od fanów mnóstwo życzeń oraz komplementów. "Fenomenalne zdjęcie", "Kobiecość w pełnej krasie, ale taka subtelna", "Szczęśliwej drogi do Paryża, a tam medalu" - piszą internauci.

Profesjonalną sesję zdjęciową wykonała Karolina Gaszka. Jedną z migawek można zobaczyć poniżej.

Czytaj także: "Wielu już by się poddało". Wybitny trener podjął decyzję w sprawie polskiej gwiazdy

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)