Tak Lewandowska zareagowała na kreację żony Messiego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / 305pics / Instagram/Anna Lewandowska / Anna Lewandowska / Antonella Roccuzzo
Getty Images / 305pics / Instagram/Anna Lewandowska / Anna Lewandowska / Antonella Roccuzzo
zdjęcie autora artykułu

Nie jest tajemnicą, że Anna Lewandowska i Antonella Roccuzzo żyją w dobrych stosunkach. Potwierdzeniem tej tezy jest reakcja żony Roberta Lewandowskiego na stylizację ukochanej Leo Messiego.

W tym artykule dowiesz się o:

W piątek (8 grudnia) odbyła się uroczystość, której organizatorem był amerykański magazyn Vogue. W gronie zaproszonych gości nie zabrakło znanych osobistości.

Mowa m.in. o Antonelli Roccuzzo, żonie Lionela Messiego. Kobieta na imprezie pojawiła się w towarzystwie Victorii Beckham (żony Davida Beckhama) oraz Elenay Galery (żony Serio Busquetsa).

Ukochana napastnika Interu Miami w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami ze wspomnianej uroczystości. Błyskawicznie pod postem ruszyła lawina komentarzy.

ZOBACZ WIDEO: Internauci poruszeni. Tak golfistka ubrała się do symulatora

Autorem jednego z nich jest Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła trzy emotikony uśmiechniętej twarzy z oczami w kształcie serca. To sugeruje, że 35-letniej kobiecie spodobało się zdjęcie Antonelli Roccuzzo.

Stylizacja Argentynki zrobiła bowiem prawdziwą furorę. Partnerka Messiego miała na sobie krótki czarny top oraz długie spodnie, a całość uzupełniła marynarka, którą osłoniła ramiona (zdjęcia zobaczysz poniżej).

Komentarz Anny Lewandowskiej pod zdjęciem Antonelli Roccuzzo:

Czytaj także: Zobacz, co zrobił rywal Masternaka Tak zareagował Stękała po słabym skoku

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Zuzaldo
15.12.2023
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Bezwstydny pustostan dalej się Antonelli narzuca i wciąż jest przez Antonellę ignorowany. Polubienie czyjegoś zdjęcia na Instagramie nie oznacza przyjaźni z tym kimś! Michalski nie wprowadzaj z Czytaj całość