Fanki czekały na to zdjęcie. Lewandowska podtrzymała tradycję

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska
Instagram / Anna Lewandowska / Anna Lewandowska
zdjęcie autora artykułu

Jak co roku Anna Lewandowska spędziła święta Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie. Żona Roberta Lewandowskiego opublikowała w sieci zdjęcia, na których pokazała jej tradycję z córkami. Widać jak na dłoni, jak urosły małe Klara i Laura.

W tym artykule dowiesz się o:

Święta Bożego Narodzenia to rodzinny czas dla Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny Lewandowskiej. Para spędza je z najbliższymi i choć na chwilę zapomina o codziennych obowiązkach i problemach.

W święta Lewandowska ma także pewną tradycję, którą dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Nie inaczej było w tym roku. "Nasza mała tradycja" - napisała na Instagramie. O co chodzi?

Lewandowska wraz z córkami pozuje przy choice. Wszystko zaczęło się w 2017 roku. Wtedy to trenerka pozowała do zdjęcia przy bożonarodzeniowym drzewku wraz z córką Klarą, która wówczas miała prawie 8 miesięcy.

I tak co roku robiła sobie kolejne zdjęcia. Najpierw tylko z Klarą, a od 2020 roku z Laurą. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia opublikowała już siódme takie zdjęcie. Można je zobaczyć poniżej. Wystarczy przewinąć w bok i pojawią się też fotografie z poprzednich lat.

W komentarzach widać, jak fanki Lewandowskiej nie mogły się doczekać tego zdjęcia. "Lubię tę tradycję", "czekałam na to zdjęcie", "nawet wczoraj o tym pisałam", "cudnie" - czytamy w komentarzach.

Czytaj także: Leci na łeb, na szyję. Nagły spadek Lewandowskiego Reprezentant Polski odpowiedział Probierzowi. Co teraz?

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
slr
26.12.2023
Zgłoś do moderacji
6
0
Odpowiedz
Rubryka sportowa. hahaha!!!