Znowu to zrobił! Zdjęcie robi furorę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David Ramos / Tomasz Marczyński
Getty Images / David Ramos / Tomasz Marczyński
zdjęcie autora artykułu

Nie od dziś wiadomo, że Tomasz Marczyński ma się czym chwalić, jeśli chodzi o mięśnie nóg. Polski kolarz ponownie wrzucił na media społecznościowe zdjęcie, które wywołało poruszenie wśród jego obserwatorów.

W tym artykule dowiesz się o:

Mimo tego, że Tomasz Marczyński od ponad dwóch lat przebywa na sportowej emeryturze, jego forma fizyczna nadal robi wrażenie. Jeszcze za czasów jego czynnej kariery furorę robiły jego mięśnie nóg.

I jak się okazuje, nic w tej kwestii się nie zmieniło. W ostatnich dniach Marczyński wrzucił na Instagrama zdjęcie, na którym eksponuje on swoje mięśnie (zobacz na końcu artykułu).

W komentarzach pod postem aż roi się od wpisów obserwatorów 39-latka. "Tak łyda konkretnie przetyrana", "Forma jest jak na Vuelta a Espana", "Wyglądasz dobrze" - to tylko kilka z nielicznych opinii. Tych w podobnym tonie jest znacznie więcej.

ZOBACZ WIDEO: Zdjęcia wrzucili do sieci. Zobacz, gdzie Ronaldo zabrał swoją ukochaną

Przypomnijmy, że Marczyński karierę zakończył w 2021 roku. W ciągu wielu lat startów polski kolarz zdołał odnieść osiem zawodowych zwycięstw, w tym najsłynniejsze - podczas Vuelta a Espana w 2017 roku, kiedy to wygrał dwa etapy.

Po przejściu na sportową emeryturę nie odsunął się od sportu. Jak sam wielokrotnie przyznawał, teraz ma czas na uprawianie dyscyplin, które w trakcie zawodowej kariery były zakazane. Nie porzucił jednak pasji do kolarstwa - kilka razy w tygodniu jeździ na rowerze.

Zobacz także: Tajner pokazał się z żoną

Źródło artykułu: WP SportoweFakty