Na emeryturze zainwestował pod Poznaniem. Od klientów nie może się opędzić

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / oficjalny profil / Grzegorz Rasiak z ukochaną
Instagram / oficjalny profil / Grzegorz Rasiak z ukochaną
zdjęcie autora artykułu

Nie ma chyba w naszym kraju fana piłki nożnej, który nie kojarzyłby Grzegorza Rasiaka. Teraz stał się biznesmenem, a jedna z jego inwestycji pod Poznaniem sprawiła, że ma ręce pełne roboty.

W tym artykule dowiesz się o:

12 stycznia Grzegorz Rasiak świętuje 45 urodziny. W 2024 roku minie dokładnie 10 lat, odkąd zdecydował się zakończyć swoją piłkarską karierę, w trakcie której reprezentował barwy takich klubów, jak Tottenham Hotspur, Southampton FC, Derby County czy Bolton Wanderers.

Na swoim koncie ma też 37 występów w reprezentacji Polski. Może pochwalić się ośmioma golami występując z orzełkiem na piersi.

Po przygodzie na wyspach buty na kołku zawiesił już w kraju. Jego ostatnim klubem była Warta Poznań. W tym mieście wszystko też miało swój początek - zaczynał w Olimpii Poznań, później były SKS 13 Poznań.

Teraz okolice stolicy Wielkopolski wybrał sobie na miejsce, w którym poczynił inwestycje na sportową emeryturę. W jakim kierunku poszedł?

- Po zakończeniu kariery pojawiły się przemyślenia, co dalej. Przez siedem lat prowadziłem agencję menedżerską, zainwestowałem również w tereny - mówił w rozmowie z "Faktem" 45-latek. Wspomniane tereny i pomysł, jak je wykorzystać, okazały się strzałem w dziesiątkę.

Rasiak nie ma czasu na nudę. - Mamy sześć kortów, zadaszamy dwa kolejne, wkrótce ruszymy z nowymi inwestycjami, między innymi boiskami do padla, małym boiskiem piłkarskim oraz atrakcjami dla golfistów - wyznał były piłkarz.

Rasiak dodał, że cieszy go fakt, że dzieci tak garną do sportu. Przede wszystkim do tenisa, a co wpływ mogą mieć nasze eksportowe gwiazdy, czyli Iga Świątek i Hubert Hurkacz. - To świetna techniczna gra, wspaniale rozwija. Tenis to gra dla pokoleń. U nas grają całe rodziny, a korty są oblegane do późnego wieczora - przyznał.

Ośrodek Rasiaka znajduje się dokładnie w Skórzewie, czyli niedaleko Poznania.

Zobacz także: Lewandowski bohaterem Barcelony. Hiszpański dziennik krytykuje Polaka Włosi oszaleli po popisie Milika. "To był jego wieczór"

ZOBACZ WIDEO: Krychowiak w helikopterze. Tylko spójrz, gdzie spędza urlop

Źródło artykułu: WP SportoweFakty