Saleta nie wytrzymał! Bez pardonu o Kaczyńskim

Przemysław Saleta nigdy nie ukrywał, że - delikatnie mówiąc - nie jest sympatykiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Teraz bez hamulców uderzył w prezesa tego ugrupowania, Jarosława Kaczyńskiego.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Jarosław Kaczyński i Przemysław Saleta (w kółku) PAP / Piotr Nowak / Jarosław Kaczyński i Przemysław Saleta (w kółku)
Ostatnie wydarzenia w polskiej polityce sprawiły, że mocno uaktywnił się Jarosław Kaczyński. Ten nie może się pogodzić z tym, że PiS stracił władzę w kraju, przegrywając wybory parlamentarne w październiku 2023 roku.

W piątek jego słowa znów zszokowały. Prezes partii wyznał bowiem, że Sejm... nie istnieje. - W moim przekonaniu Sejm, jeżeli nie uznaje Izby Kontroli Nadzwyczajnej, to po prostu w tej chwili nie istnieje - przyznał.

- Mamy w tej chwili zupełny kryzys konstytucyjny, nie mamy w gruncie rzeczy władzy, która przestrzega konstytucji - dodał (więcej -->> TUTAJ).

ZOBACZ WIDEO: Wrzosek vs. Szpilka? Kibice tego chcą. Co na to KSW? "To jedna z opcji"

- Bawi mnie, gdy ludzie z PiS-u powołują się na Konstytucję - mówił już w przeszłości Przemysław Saleta w rozmowie z Interią.

Teraz jednak skupił się na samym Jarosławie Kaczyńskim. Jego ostatnie przemówienia i zachowanie bez dwóch zdań wprawiły go w osłupienie. Wiele osób krytykowało go, a nawet ludzie z własnej partii nie wiedzieli, co ma na myśli ich prezes podczas kolejnych przemówień.

Nikt jednak nie poszedł aż tak mocno, jak były bokser. "Kto w końcu nazwie rzeczy po imieniu i powie głośno, że Kaczyński jest niepoczytalny?!!! Zamiast analizować to co mówi..." - napisał w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Stoczył się na samo dno. Artur Szpilka ujawnia mroczną przeszłość Polski mistrz z traumatycznym przeżyciem. "Chłop poszedł do więzienia"

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×