Polska biegaczka zachwyciła na gali. Kibice są oczarowani

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Instagram / / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
zdjęcie autora artykułu

Natalia Kaczmarek była gościem Balu Sportu i Biznesu, podczas którego wybrano dziesięciu najpopularniejszych sportowców województwa warmińsko-mazurskiego. Skradła show swojemu partnerowi Konradowi Bukowieckiemu.

W tym artykule dowiesz się o:

Podczas gali "Gazety Olsztyńskiej" gośćmi byli Natalia Kaczmarek, ale także byli siatkarze, Zbigniew Lubiejewski i Marcin Możdżonek. Poza tym pojawiło się wielu sportowców, na których mogli głosować czytelnicy.

I tak czwarte miejsce zajął Olaf Pieczkowski, młody tenisista, który jest reprezentantem Polski. Trzeci był Kuba Hawryluk, czyli siatkarz Indykpolu AZS Olsztyn. Natomiast drugie miejsce zajął Maciej Kowalewicz - mistrz i wicemistrz świata w karabinie na 300 m.

Zwycięstwo przypadło Konradowi Bukowieckiemu, który w ostatnim sezonie musiał się zmagać z kontuzjami, ale mimo to zwyciężył na uniwersjadzie. Poza tym wywalczył mistrzostwo Polski.

Kulomiotowi towarzyszyła wspomniana Kaczmarek. Para szykuje się do zaślubin we wrześniu tego roku. Jak poinformowała biegaczka - suknię ma już wybraną. Świetnego gustu trudno jej odmówić, bowiem podczas gal zwykle olśniewa i tak też było tym razem. Dopasowany i obcisły komplet w czarnym kolorze zrobił furorę.

Czytaj też:  Przyznał się do zdrady. Szybko znalazł sobie nową miłość Znalazła milionera. Podobno był w Polsce, by poznać jej rodzinę

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Harry Kane, jako człowiek wielu talentów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)