Partnerka Cristiano Ronaldo wygrała w sądzie. Taką kwotę ma otrzymać

Georgina Rodriguez nie lubi, gdy przedstawiciele mediów nieproszeni "szukają sensacji" w jej życiu rodzinnym. I wydaje się, że nie warto tego robić. Ukochana Cristiano Ronaldo właśnie wygrała sprawę, a na jej konto wpłynie okazała suma.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Georgina Rodriguez Instagram / oficjalny profil / Georgina Rodriguez
"Partnerka Cristiano Ronaldo i jej siostra Ivana Rodriguez zabiorą 120 tys. euro od różnych programów telewizyjnych za naruszenie ich prywatności i wizerunku" - poinformował hiszpański dziennik "Marca".

Georgina Rodriguez dzięki wygranemu procesowi w pierwszej instancji - pozew złożony przeciwko kilku programom telewizyjnym - otrzyma 70 tys. euro za ingerencję w jej życie prywatne i wykorzystanie wizerunku.

Wspólnie z siostrą Ivaną Rodriguez otrzymają z kolei po 50 tys. euro "za naruszenie prywatności i wizerunku ojca".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Neymar odpowiada hejterom. W swoim stylu

Sprawa dotyczy roku 2018, kiedy partnerka Cristiano Ronaldo nie była jeszcze tak popularna. Aktualnie może pochwalić się m.in. liczbą ponad 57,1 mln obserwujących na Instagramie.

I to miało duże znaczenie w opinii sędziego podczas trwania procesu. "W tym czasie dopiero zaczynała być znana ze swojego romantycznego związku z piłkarzem i w żadnym wypadku nie cieszyła się sławą, jaką ma obecnie" - poinformowała "Marca".

Dodano również, że w serialu "Jestem Georgina", którą emitowano na Netflixie, również pilnie chroniła informacji na temat swojej rodziny. Jego emisja nastąpiła w 2022 roku.

"Nie wspomniano ani nie podano żadnych informacji na temat życia rodzinnego Georginy, jej rodziców lub innych członków rodziny, jej dzieciństwa i okresu dojrzewania" - napisani Hiszpanie.

Zobacz także:
"Żadnego śladu". Narzeczona zapomniała o Ronaldo?
To najgorętsza para showbiznesu! On - wygrał mistrzostwo, ona - podbija świat

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×