Zaskoczony? O tyle Stoch jest młodszy od swojej żony

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch tworzą szczęśliwą parę od wielu lat. Wiele osób nie wie jednak, że skoczek narciarski jest młodszy od swojej żony.

DP
Kamil i Ewa Stochowie Instagram / instagram.com/ewabilanstoch/?hl=pl / Kamil i Ewa Stochowie
W 2010 roku Kamil Stoch i jego małżonka powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a parą byli jeszcze długo przed tym dniem. Ich relacja jest bardzo udana.

Co ciekawe, niedługo po ślubie sportowa kariera Kamila Stocha zaczęła się świetnie rozwijać i notował mnóstwo sukcesów. Jak widać spokój w życiu prywatnym może pozytywnie wpływać na sportowców.

Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku. Data urodzenia jego małżonki nie jest ogólnodostępna. Jednak dziennikarze "Super Expressu" dotarli do informacji, że Ewa Bilan-Stoch urodziła się 1 stycznia 1985 roku.

Oznacza to, że skoczek jest młodszy od swej wybranki o 2,5 roku.

Stochowie nie mówią dużo o swoim życiu prywatnym. Wiadomo tylko, że mieszkają w Zębie. Ujawnili też kiedyś, że poznali się w Planicy w 2006 roku, a rok później w tym samym miejscu Kamil oświadczył się Ewie. Wspomnieli o tym w programie "Kamil Stoch. Moja historia" w Eurosporcie.

Czytaj też:
Kilka lat temu uznano ją "najpiękniejszą na świecie". Tak dziś wygląda
"Panie Kamilu". Stoch odpowiedział: "A dzisiaj już na pan przeszliśmy?"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: piękny gest tenisisty. Kamera wszystko wyłapała


Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×