Mama Włodarczyk ma trzeciego męża. O tyle jest od niej młodszy

- Nigdy nie pozwolę, by ktoś oceniał moje życie, które należy tylko do mnie - powiedziała w "Fakcie" Anna Stasiukiewicz. Mama Agnieszki Włodarczyk i teściowa Roberta Karasia ponownie wyszła za mąż. Różnica wieku? Kolosalna.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Agnieszka Włodarczyk i Anna Stasiukiewicz Instagram / oficjalny profil / Agnieszka Włodarczyk i Anna Stasiukiewicz
Mama i córka ślub brały w tym samym momencie. Właśnie dlatego 62-letniej Anny Stasiukiewicz nie było w Dubaju, gdzie związek cementowała Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś.

"Fakt" poinformował, że sama w tym czasie mówiła sakramentalne "tak". Jej trzeci mąż jest aż o 30 lat młodszy od niej.

Stasiukiewicz to jednak nie przeszkadza. W żadnym wypadku. Przyznaje, że nie potrzebuje też większego rozgłosu. - Mój związek jest wystarczająco dziwny, więc nie potrzebuję wywiadów i komentarzy, w których by mnie oceniano. Sama wiem, że to nie jest normalny związek - powiedziała "Faktowi". Rzuciła wprost, że żyje tu i teraz.

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła

"Nie żałuję niczego. W moim wieku robię szalone rzeczy i cieszę się życiem, póki ono trwa" - napisała z kolei pod jednym ze wspólnych zdjęć ze swoim mężem.

Mama Włodarczyk kieruje się również w życiu pewną zasadą. I chciałaby, żeby również inni tak do tego podchodzili. - Nie interesuję się życiem innych i nigdy nie pozwolę, by ktoś oceniał moje życie, które należy tylko do mnie - stwierdziła.

Na temat swojego męża mówi z kolei, że o uczuciach się nie dyskutuje, a będzie z nim tak długo, jak ten będzie dobry i kochany, a do tego okazywał miłość i szacunek.

Zobacz także:
W końcu zapadł wyrok. Nie było zmiłuj. Wymazano sukcesy
Jest na ustach całej Polski. Ma znacznie starszą od niego partnerkę

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×