Przeczytał komentarze w sieci i nie wytrzymał. "Polityczno-społeczna inba"

W Warszawie otwarto kładkę. I się zaczęło. Na wielką burzę zareagował w mediach społecznościowych Łukasz Jurkowski. "Kocham Internet" - napisał krótko "Juras", po czym rozwinął swoją myśl.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Łukasz Jurkowski (w kółku) i warszwska kładka Facebook / Miasto Stołeczne Warszawa / materiały prasowe / Łukasz Krusiński / FEN / Łukasz Jurkowski (w kółku) i warszwska kładka
- Ktoś mądry kiedyś powiedział, że w samorządzie nie robimy polityki, tylko budujemy mosty. No to budujemy mosty! - to słowa Rafała Trzaskowskiego, prezydenta miasta stołecznego Warszawa.

Nagranie opublikował w sieci chwaląc się nową inwestycją. Na różnego rodzaju reakcje nie trzeba było długo czekać.

Pieszo-rowerowy most prowadzący przez Wisłę ma 452 metry długości i ma stać się nową atrakcją Warszawy. Koszt? Około 120 mln złotych. Nic więc dziwnego, że zrobiło się gorąco w komentarzach.

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Całe zamieszanie obserwował Łukasz Jurkowski, który w końcu zdecydował się zareagować na to, co zobaczył. Wpis legendy KSW ma jasny przekaz.

"Kocham Internet. Nawet ze zwykłej kładki nad Wisłą w Warszawie zrobią polityczno-społeczną inbę" - napisał na platformie X. Miał też apel do społeczeństwa. "To tylko kładka ludzie! Po prostu. Ludzie tam chodzą. Po prostu" - dodał.

Reakcje na wpis były różne. "Teraz jedyna słuszna wojna to ta, jaki majonez na święta", "Głos rozsądku, brawo", "Juras, chodzi o 120 milionów wydane z budżetu i kampanię samorządową" - można przeczytać w komentarzach.

Zobacz także:
Tak spędził Wielkanoc. Błachowicz zaskoczył fanów
"Koniec". Żona polskiej gwiazdy potwierdziła dużą zmianę

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×