To wręcz szokujące. Takie wykształcenie ma Artur Szpilka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Artur Szpilka / Na zdjęciu: Artur Szpilka
Instagram / Artur Szpilka / Na zdjęciu: Artur Szpilka
zdjęcie autora artykułu

Fani o swoich ulubionych sportowcach chcieliby najchętniej wiedzieć wszystko. Choć Artur Szpilka bardzo często mówi otwarcie o wielu szczegółach ze swojego życia, tego jednego tematu raczej nie porusza.

W tym artykule dowiesz się o:

W sieci na każdym kroku możemy znaleźć ciekawostki dotyczące popularnych osób ze świata sportu. Fani chętnie o tym czytają, ponieważ zastanawiają się, co robią na co dzień, jakie rzeczy lubią czy też jakim pochwalić mogą się wykształceniem.

W przypadku Artura Szpilki wiele osób może być zaskoczonych. Otóż pięściarz z Wieliczki w pełni poświęcił się sportom walki i zakończył edukację bardzo wcześnie, ponieważ już na etapie gimnazjum.

Bardzo często widzimy jednak tylko "wierzchołek góry lodowej" i nie zdajemy sobie sprawy, jak trudno połączyć zawodowe uprawianie sportu z nauką. Jak zdradził portal Onet, "Szpila" przygotowywał się również do matury, ale ostatecznie stanęło na wykształceniu podstawowym.

ZOBACZ WIDEO: Osiągnął cel. Damian Janikowski potwierdza wielką walkę

Artur Szpilka chętnie pokazuje szczegóły ze swojego życia prywatnego i na bieżąco relacjonuje także swoje przygotowania do sportowych wydarzeń, ale edukacja jest jednym z tych tematów, których publicznie nie porusza.

Były bokser, który obecnie należy do federacji KSW wybrał sport i na swój poziom życia absolutnie narzekać nie może, ponieważ udało mu się zarobić na tym konkretne pieniądze.

Zresztą sportowcy dzielą się na dwie grupy - w jednej są ci, którzy łączą treningi ze zdobywaniem wykształcenia, a w drugiej tacy, którzy zdobywają je, gdy zakończą swoje kariery. Być może będzie w niej właśnie 34-letni pięściarz.

Czytaj także: Ostrzega Polaka przed walką o pas. "Bardzo mocno bije" Tak spędził Wielkanoc. Błachowicz zaskoczył fanów

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (10)
avatar
Prala
1.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Mają wykształcenie a nie mają nawet swojego mieszkania . Jak się nic w życiu nie osągneło to zawsze można pochwalić się nic nie znaczącym na światowym rynku papierkiem  
avatar
beniowski
1.04.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Po diabła mu jakiś papierek, kiedy inteligencja aż mu z oczu tryska.  
avatar
Ricardo
1.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
0
Odpowiedz
to widać, myślenie nie jest dobrą stroną  
avatar
Bombers
1.04.2024
Zgłoś do moderacji
2
0
Odpowiedz
Szokujące byłoby gdyby miał doktorat..  
avatar
RodzinaTreseraLubiWbrąz
1.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Niech z drewniakiem pogada to mu podpowie jak zdobyć dyplom mgr. Tak na marginesie - ze szpilki byłby piękny abażur.